25 Aralık 2020
209
ABONE OL

Tangerine Dream Festival

Bodrum’un yerel değerlerini ön plana çıkarmak için yola çıkan Tangerine Dream Festival, müzik, sanat ve gastronomiyi bir arada sunuyor.

Tangerine Dream Festival

Bodrum Belediyesi ve Bodrum Ticaret Odasının desteğiyle Kraft Yaşa organizasyonu tarafından organize edilen Tangerine Dream Festival, müzik, sanat ve gastronomi temalarını katılımcılarla buluşturuyor. Bodrum’un yerel değerlerini tanıtmayı amaçlayan festivalde eğlencenin yanı sıra, workshoplar ve oyunlarla unutulmaz bir hafta sonu vadediyor.

Festivalde ürün stantları, pop-up store stantları, yemek stantları, aktiviteler ve özel markaların tadımlarının yer aldığı Tangerine Dream’de ayrıca DJ performanslar, ödüllü yarışmalar, festival modası, canlı görseller ve sınırsız eğlence sunuyor. Bodrum’da bulunan seçme-kraft lezzetlerden meydana gelen yeme-içme alanı, aynı anda birbirinden farklı lezzetleri katılımcıların beğenisine sunuyor.

Eğlence, Lezzet, Sanat ve Kültür Bir Arada

Bodrum Ortakent Yahşi Kafe Müskebi Yalısı’nda yer alan festival alanında gerçekleştirilen Tangerine Dream Festival, yerli ve yabancı birçok katılımcıya ev sahipliği yapıyor. Festival için getirilen mandalina ağaçları arasında kurulan stantlarda el emeği ürünlere yer veriliyor. Workshop alanında gün boyu birçok etkinlik katılımcılarla buluşuyor.

Her etkinlikte Bodrum’dan bir parça ön plana çıkarmayı amaçlayan Tangerine Dream Festival, etkinliklerin tamamında Bodrumlu yerel işletmeler ve üreticilere yer veriyor. Eğlenceli oyunlar ve eğitimlerle katılımcılara keyifli anlar yaşatan festivalde birçok farklı lezzeti aynı anda tatma imkânı sunuluyor. Workshoplar ve mini eğitimlerin yanı sıra ateş gösterileri de festivale renk katıyor.

Her Etkinlikte Bir Başka Bodrum Lezzeti

Festivalde yerel lezzetlerin yanı sıra müzik coşkusu da sonuna kadar yaşanıyor. Tangerine Dream Festival 2019’da Bülent Can Sağır, Pinaa, Emre Öğütçü, Eternal Flames Fire Show ve Aslı Köse katılımcılara unutulmaz anlar yaşatmıştı.

2019 yılında yakalanan başarının bu yıl artarak devam etmesi beklenilen festivalde yerli ve yabancı misafirlere müzik ve lezzet şöleni yaşatılmak isteniyor. Katılımcıların yemek, müzik ve sanat eşliğinde keyifli anlar yaşatan festival, katılımcıların beklentilerini karşılamayı hedefliyor. 

0 Yorum

Benzer İçerikler

KÜLTÜR SANAT
Nazım Hikmet Anma Etkinlikleri Başladı