18 Aralık 2020
1863
ABONE OL

Bodrum’da Renkli Festival: The Color Fest

Hindistan’da ‘renklerin festivali’ olarak tanımlanan ve baharın gelişinin kutlandığı Holifest’ten esinlenen Color Fest, Bodrum-Yalıçiftlik Geren Koyu Sahili’nde binlerce kişi birbirlerinin üzerine rengarenk boyalar fırlatarak renk cümbüşü oluşturuyor.

Bodrum’da Renkli Festival: The Color Fest

Dünyada ve Türkiye’nin pek çok kentinde düzenlenen The Color Fest (Boya Festivali), Bodrum Gençlik Spor Kulübü (BOGES), Koca Adam ve Fun Fest Organizasyon şirketi iş birliğinde gerçekleştiriliyor. 2. kez katılımcılarla buluşan The Color Fest, yoğun ilgi üzerine Bodrum-Yalıçiftlik Geren Koyu Sahili’nde düzenlendi.

Deniz, kum, güneş ve müzik eşliğinde yapılan festival, binlerce kişiyi eğlencenin doruklarına çıkarıyor. Büyük çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu katılımcılar, birbirini toz boyalarla renkten renge boyayarak doyasıya eğleniyor. Öğle saatlerinde festival alanında toplanmaya başlayan katılımcılar, DJ’lerin çaldığı müzikler eşliğinde gün boyu dans ediyor ve denize giriyor.

Gün Boyu Doyasıya Eğlence

Beyaz tişörtle katılmanın zorunlu olduğu festivale katılanlar toz boyalarla birbirini boyuyor. DJ’ler eşliğinde gün boyu müzik, perküsyon ve ritm şovları, çılgın boğayla rodeo üzerinde denge savaşları gibi eğlenceler katılımcıları bekliyor. Festivalde ayrıca yiyecek ve içecek stantları, boya stantları, rodeo denge yarışı ve oyun parkurları yer alıyor.

Festival boyunca eğlencenin doruklarını yaşayacağınız festivalde gün boyu süren müzik, perküsyon ve ritim şovları ile eğlencenin yanı sıra müziğe doyacaksınız. Her yıl mayıs ayı başında gerçekleşen festivalde katılımcılar müzik eşliğinde birbirlerine attıkları toz boyalarla The Color Fest’te unutamayacakları dakikalar yaşatıyor. Festival, rengarenk ve eğlenceli kareler ortaya çıkarıyor.

0 Yorum

NÖBETÇİ ECZANELER
4 Mart 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
3 Mart 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
2 Mart 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
1 Mart 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
29 Şubat 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
28 Şubat 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler

Benzer İçerikler

KÜLTÜR SANAT
En Çok İzlenen 8 Amazon Prime Filmi
KÜLTÜR SANAT
Muğla’daki Müzeler
Muğla’daki Müzeler
18.12.2020
638