28 Eylül 2022
224
ABONE OL

Türkbükü Gidilecek Mekanlar

Türkbükü gidilecek mekanlar, özellikle yaz sezonunda bölgesinde oldukça rağbet görür. Yaz aylarında ünlü isimlerin akınına uğrayan Türkbükü, Bodrum’un kuzey kısmında yer alır. Bodrum yarımadasının en meşhur tatil beldeleri arasında bulunan Türkbükü, özgün atmosferi, eğlenceli gece hayatı ve mandalina bahçeleri ile ünlüdür. Bunun yanında sıklıkla tercih edilen mekanları ile dikkat çeken Türkbükü’nde pek çok seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.

Türkbükü Gidilecek Mekanlar

Sess

Sess, son zamanların en çok tercih edilen mekanları arasındadır. Popülerliği ile daha faz ilgi gören Sess, İstanbul’daki müdavimleri başta olmak üzere, Türkçe müzik sevenlerin yaz sezonunda vazgeçemediği mekanlardandır. Özellikle yaz sezonunda oldukça kalabalık bir insan güruhuna ev sahipliği yapan Sess, gece mekanlarının sınırlarını aşar. Türkbükü’nde yürüyüş yaparken bile Sess’in eğlencesinden nasibinizi alabilirsiniz.

Miam Restaurant & Bar

Miam, Türkbükü’nün ünlü mekan alternatifleri arasında yerini alır. Hem lezzetli bir restoran hem de eğlenceli bir gece mekanı olan Miam, bölgesinde oldukça rağbet görür. Eğlence rotanızın son durağına geçmeden evvel bir yandan eğlenip diğer yandan yemek yiyebileceğiniz bir mekan olarak değerlendirilebilir. Türkbükü en iyi restoranlar arasında bulunan Miam’a yalnızca yaz sezonunda değil, yılın her dönemi uğrayabilirsiniz.

Maça Kızı

Maça Kızı, gündüz denize girdikten sonra keyif yapabileceğiniz gece ise eğlenceli partilerle vakit geçirebileceğiniz bir mekândır. Partileme konseptine sahip olan Maça Kızı, yıllar boyu en çok tercih edilen Bodrum mekanları arasında yer alır. Bodrum’a geldiğinizde tartışmasız güzel bir manzarası olan Maça Kızı’na gelerek tatilinizi taçlandırabilirsiniz.

Bella Sombra Hotel

Bella Sombra Hotel, Bodrum’u tercih eden tatilcilere hem konforlu bir konaklama imkanı hem de eğlenceli aktiviteler sunan bir mekândır. Türkbükü’nde bulunan Bella Sombra Hotel, akşamüstü başlayan canlı dj performansları ile ünlü happy hourları sayesinde oldukça meşhur.

Garo’s

Garo’s, eski bir ev atmosferi verir. Zevkli ve ilgi çekici dekorasyonu ile Bodrum’da kendine has ambiyansı ile dikkat çeker. Bodrum’un havasını yansıtan bir balık restoranı olan Garo’s, çilingir sofrası için tercih edilebilecek bir seçenektir. Nostaljik etki yaratan fotoğraf sergisi ve tahta masaları ile sıcak ve samimi bir ortam sunan Garo’s, Türkbükü’nde konumlanmıştır. Ünlü isimlerin rağbet gösterdiği bir mekan olan Garo’s, müzikleri ile ortamın ambiyansını destekler.

0 Yorum

Benzer İçerikler

GEZİ REHBERİ
Bodrum Akyarlar Gezilecek Yerler
GEZİ REHBERİ
Euromos Antik Kenti Nerede? Nasıl Gidilir?
GEZİ REHBERİ
Beçin Kalesi Nerede Bulunur? Hikayesi Nedir?
GEZİ REHBERİ
Bodrum Bitez Gezilecek Yerler
GEZİ REHBERİ
Bodrum'da Tarihi ve Turistik Yerler