03 Temmuz 2023
978
ABONE OL

Bodrum Camel Beach Nerede? Nasıl Gidilir? Camel Beach Giriş Ücreti

Bodrum, ülkenin popüler tatil bölgelerinden biri olup, Ege Denizi kıyısında konumlanmıştır. Camel Beach, Bodrum merkeze yaklaşık 20 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır ve doğal güzellikleri, berrak denizi ve eğlenceli aktiviteleriyle dikkat çeken bir destinasyondur.

Bodrum Camel Beach Nerede? Nasıl Gidilir? Camel Beach Giriş Ücreti

Camel Beach, Bodrum'un doğal güzelliklerinden biri olarak ziyaretçilerine keyifli bir deneyim sunmaktadır. Sıcak kumlarında güneşlenebilir, temiz denizinde serinleyebilir ve çeşitli su sporları aktiviteleriyle zaman geçirebilirsiniz. Plajda yer alan kafelerde, ferahlatıcı içeceklerinizi yudumlayabilir ve yöresel lezzetleri tadabilirsiniz. Ayrıca, Camel Beach'te yer alan tesislerde konaklama imkanı da bulunmaktadır, böylece unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Camel Beach Özellikleri

Camel Beach, eskiden Kargı Koyu olarak bilinen bir plajdır. Yüzlerce yıldır Bodrum deve güreşlerine ev sahipliği yapan Camel Beach, ince kumlu uzun sahilde gezinen develeri ile ünlü. Turistlerin oldukça ilgisini çeken deve turları ile oldukça popüler.

Ortakent Yahşi beldesinde yer alan ve Yahşi Plajı’nın yanında bulunan Camel Beach, rüzgarlı bir denize sahip. Bu nedenle rüzgar sörfü, yelken ve deniz paraşütü gibi çeşitli deniz sporlarının yapılıyor. Plajda hem gün boyu ince kumlarda güneşlenmek hem de develerle geziye çıkmak mümkün.

Camel Beach denizi oldukça sığ ve temiz. Deniz çok derin ve taşlık değildir. Derin su sevmeyenler için oldukça idealdir. Burada çocuklarınızla denize rahatlıkla girebilir, bunun yanında su sporları aktivitelerine katılabilirsiniz.

Camel Beach Nerede? Camel Beach’e Nasıl Gidilir?

Camel Beach'e ulaşmanın birkaç farklı yolu bulunmaktadır. Bodrum merkezden Camel Beach'e toplu taşıma araçları, özel araç veya taksi ile ulaşım sağlanabilir. Bodrum'dan Camel Beach'e otobüslerle ulaşmak isteyenler için Bodrum Belediyesi'ne ait otobüs seferleri düzenlenir. Bu otobüsler, belirli bir saat diliminde plaja gitmektedir. Ayrıca, özel aracınız varsa, Bodrum'dan yola çıkarak Gümbet üzerinden Camel Beach'e ulaşabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz diğer bir seçenek ise taksi veya özel transfer hizmetlerinden faydalanmaktır.

Camel Beach Giriş Ücreti

Camel Beach’e gitmek isteyen vatandaşlar giriş ücretini merak eder. Camel Beach giriş ücreti temmuz ayı itibarı ila 400 TL olarak belirlenmiştir.

0 Yorum

NÖBETÇİ ECZANELER
24 Nisan 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
23 Nisan 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
22 Nisan 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
21 Nisan 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
20 Nisan 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
19 Nisan 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler

Benzer İçerikler

GEZİ REHBERİ
Muğla Müzesi Nerede? Nasıl Gidilir?
GEZİ REHBERİ
Hydas Antik Kenti Nerede? Nasıl Gidilir?