31 Mayıs 2022
426
ABONE OL

Bodrum Meyhaneleri: En İyi Bodrum Meyhaneleri

Meyhane kültürüne sahip çıkan yerlerden biri olan Bodrum, yerli ve yabancı her insanın ilgisini toplamaktadır. Samimi sohbetlere eşlik eden rakı masaları, Bodrum meyhaneleri sayesinde kişilere sevdikleri ile keyifli vakit geçirebilme imkanı sunmaktadır. Kültürümüzün önemli bir yerinde olan meyhanelere ev sahipliği yapmaktadır. Bodrum meyhane konusunda çeşitli seçeneklere sahip olması ile misafirlerine seçim yapmakta zorluk yaşatmaz.

Bodrum Meyhaneleri: En İyi Bodrum Meyhaneleri

Müşkülpesent Bodrum

Hem yaz aylarında hem de kış aylarında hizmet veren Müşkülpesent Bodrum, misafirlerini eski İstanbul kokan nostaljik dekoru ile eskilere götürür. Özgün ambiyansı ile akıllarda kalan Müşkülpesent, bir yandan mezeleri ile damaklarınızda eşsiz bir tat bırakırken diğer yandan nostaljik şarkıları ile duygularınıza tercüman olur.

Duvarlarında asılı duran tarihi fotoğrafları ile bilinen bu mekan, meyhane mutfağının lezzetlerini misafirlerine sunmaktadır.

Marmara’m Meyhanesi

Çoğunlukla Yunan müziklerinin çalındığı Marmara’m Meyhanesi, Bodrum’un en uygun meyhaneleri arasında yer almaktadır. Şakşuka, acılı ezme, havuç tarator gibi lezzetli mezelerin rakının yanında eşlik etmesini sağlayan Marmara’m Meyhanesi, aynı zamanda karidesli mantar, ahtapot, kalamar gibi deniz lezzetlerini de sunmaktadır.

Misafirlerine sunduğu balıkların her zaman taze olmasına dikkat eden mekan işletmecisi, mevsim balıklarının günlük olarak pişirilmesini sağlamaktadır. Bununla birlikte “rakını al gel1 konsepti ile hizmet veren bu mekan, Bodrum’un yerlileri ve turistleri tarafından oldukça rağbet görmektedir.

Trata Meyhanesi

Bodrum Meyhaneler Sokağı’nda bulunan Trata Meyhanesi, Bodrum meyhaneleri arasında en sevilenlerden biridir. Yalnızca meyhanelerin bulunduğu bu sokakta, masaları ile dikkat çeken ve ambiyansı farklı olan Trata Meyhanesi, yolu Bodrum’a düşen herkesin uğramadan geçmemesi gereken bir meyhane olarak bilinmektedir.

Kalamar ızgara, ahtapor ızgara, tereyağlı karides gibi eşsiz deniz ürünlerinin bulunduğu menüsü çeşitli alternatifler ile doludur. Aynı zamanda dondurmalı irmik tatlısı ile bilinen bu mekanda canlı müzik olmamasının en büyük avantajı, neşeli sokak çalgıcılarını masanıza davet ederek istediğiniz şarkıyı çaldırabilme fırsatına sahip olmanızdır.

The Kalamata Restaurant

Taptaze balıkları, mezeleri ve özellikle tavada kalamarı eşsiz bir şekilde pişiren ve misafirlerine sunan The Kalamata Restaurant, cana yakın personeli ile dikkat çeker. Temiz ve güler yüzlü personeli sayesinde müdavimlerini memnun eden Kalamata meyhane Bodrum bölgesinin en sevilen mekanlarından biridir. Akdeniz, Yunan ve Türk deniz ürünlerinin eşsiz bir lezzet ile rakı masalarına eşlik etmesini sağlayan The Kalamata Restaurant, öğle ve akşam yemeği hizmeti vermesinin yanı sıra gece eğlencesi için de oldukça uygun bir mekandır.

0 Yorum

NÖBETÇİ ECZANELER
9 Ağustos 2022 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
8 Ağustos 2022 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
7 Ağustos 2022 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
6 Ağustos 2022 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
5 Ağustos 2022 Bodrum Nöbetçi Eczaneler

Benzer İçerikler

GEZİ REHBERİ
Göltürkbükü Gezilecek Yerler
GEZİ REHBERİ
Her Şey Dahil Bodrum Tekne Turu 2022
GEZİ REHBERİ
Bodrum Ücretsiz Kamp Alanları 2022