23 Mayıs 2022
345
ABONE OL

Bodrum’da Elektronik Müzik Nerede Dinlenir?

Pek çok eğlence mekanı ile ziyaretçilerine çeşitli aktivite imkanı sunan Bodrum, yalnızca yaz aylarında olmamakla birlikte yılın diğer mevsimlerinde de bölgesine yerli ve yabancı turist çeken tatil noktalarından biri olarak biliniyor. Her mevsim ayrı bir güzellik ile ziyaretçilerini büyüleyen Bodrum etkinlik konusunda birçok olanak sunuyor.  Tadı damakta kalan yöresel yemekleri, benzersiz güzellikteki koyları, adalara giden tekne turları, ve soluksuz gece hayatı sayesinde adını duyuruyor.

Bodrum’da Elektronik Müzik Nerede Dinlenir?

Gecelerin sakinliği ile canlılığını bir arada tutan Bodrum, kişiden kişiye değişen beğenilere seçenek şansı sunuyor. Çeşitli müzik tarzlarında farklı mekanlara ev sahipliği yapan Bodrum’da kendi müzik zevkinize göre bir mekan bulmak oldukça kolaylaşıyor. Biraları, şarapları, kokteyl içecekleri ve daha pek çok lezzetli içkisini ziyaretçilerine sunan Bodrum eğlence mekanları, tatilinizi keyif aldığınız müzikleri dinleyerek geçirmenizi sağlıyor. Bodrum barları, Bodrum’un özgün havası ile özdeşleşerek nerede olduğunuzu anımsamanıza yardımcı oluyor. Bu sayede hem Bodrum’un hem de keyifli müzik tarzlarının tadını çıkarabiliyorsunuz.

Bodrum ile özdeşleşen müzik tarzlarından biri olan Elektronik ve Chillout, Bodrum’da olduğunuz süre zarfı boyunca sıkılmadan tatil yapabilmenize olanak veriyor. Tatilinize hareket katabilecek Elektronik ve Chillout müziğin vazgeçilmez mekanlarını sizler için bir araya getirdik. İşte Bodrum mekan önerileri

Bodrum Elektronik ve Chillout Müzik Mekanları

Elektronik müzik tutkunlarının keyif alabileceği mekan arayışları için derlediğimiz mekan önerilerinden ilki Club Catamaran oluyor. Bu eşsiz mekanın yanında New Old Club ve Cafe Del Mar bulunuyor. Bu mekanlarda çalınan zevkli Chillout ve Elektronik müzikler, Bodrum gecelerine eşlik ediyor.

Club Catamaran

Yüzen Disko da denilen Club Catamaran elektronik müziğin vazgeçilmez adreslerinden biri olarak mekan önerilerimizin ilk sırasında yer alıyor. Ülkemizin en büyük yüzen diskosu olarak tanınan bu mekana, elektronik müziğin yanında dansçıların performanslarını sergileyebildiği bir sahne imkanı da sunuyor. Eğlenceli dans gösterileri ile misafirlerinin heyecanını üst seviyeye taşıyan Club Catamaran, Bodrum’dan denize açılıyor. Bu yönüyle denizden vazgeçemeyen kişiler için oldukça keyifli bir deneyim oluyor. Club Catamaran, Bodrum’a geri dönmek isteyen kişileri sahip olduğu botlar ile Bodrum’a bırakıyor.

New Old Club

New Old Club, estetik dekor tasarımı ve nostaljik dokusu ile ruha dokunuyor. Değişik bir eğlence anlayışı olan New Old Club eğlence mekanı, yaşamınıza ve zevklerinize yeni alışkanlıklar katıyor.

Cafe Del Mar

Denize sıfır bir konumda olan Cafe Del Mar, sakin ambiyansı ile dinlenmenize yardımcı oluyor. Mutfak kapısında yazılı olan “Gülmeyi bilmeyen dükkan açmasın” yazısı ile samimiyetin ve sıcaklığın yanı başınızda olduğunu hissettiriyor.

0 Yorum

NÖBETÇİ ECZANELER
9 Ağustos 2022 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
8 Ağustos 2022 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
7 Ağustos 2022 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
6 Ağustos 2022 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
5 Ağustos 2022 Bodrum Nöbetçi Eczaneler

Benzer İçerikler

GEZİ REHBERİ
Göltürkbükü Gezilecek Yerler
GEZİ REHBERİ
Her Şey Dahil Bodrum Tekne Turu 2022
GEZİ REHBERİ
Bodrum Ücretsiz Kamp Alanları 2022