21 Ekim 2021
79
ABONE OL

Huzurevi Sakinleri 15 Ay Sonra İlk Kez Dışarı Çıkmanın Mutluluğunu Yaşadı

Pandemi döneminde sıkı tedbirlerin uygulandığı Marmaris Belediyesi Huzurevi’nde kalan yaşlılar yaklaşık iki senenin ardından dışarıda bir etkinliğe katılmanın mutluluğunu yaşadı.

Huzurevi Sakinleri 15 Ay Sonra İlk Kez Dışarı Çıkmanın Mutluluğunu Yaşadı

Marmaris Huzurevi Derneği, yaklaşık iki senedir dışarıda bir etkinliğe katılmayan huzurevi sakinlerini kahvaltıda ağırladı. Marmaris manzarası eşliğinde yapılan kahvaltıya Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay da katıldı.

Doktor Hüseyin Ayhan’a Teşekkür Plaketi Sunuldu

Huzurevi Derneği Başkanı Canan Adalıoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliği yaptığı buluşmanın gündemi yine pandemi oldu. Huzurevi’nde alınan sıkı önlemler sayesinde pandeminin yoğun yaşandığı günlerin bile hiçbir vaka görülmeden atlatıldığının altını çizen Marmaris Belediye Başkanı Oktay, huzurevinde hayatını sürdüren yaşlılara ve 15 gün boyunca evlerine hiç gitmeyen personellere özverilerinden ötürü teşekkür etti.

Ardından 17 yıl boyunca huzurevinde görev aldıktan sonra geçtiğimiz aylarda emekliye ayrılan doktor Hüseyin Ayhan’a yaptığı hizmetler için teşekkür plaketi sunuldu. Huzurevinde kalmaktan son derece memnun olduklarını ifade eden huzurevi sakinleri de Marmaris Belediye Başkanı Oktay’a Belediye çalışmaları için teşekkür etti.

0 Yorum

Benzer İçerikler