24 Ağustos 2020
306
ABONE OL

Ortakent Butik Otel Fiyatları

Ortakent, sakin bir tatil isteyenlerin tercihi olurken, burada hizmet veren butik otellerde müşterilerine daha kaliteli hizmet sağlayabilmek için farklı avantajlar sunmuştur. Butik otellerin en önemli avantajı, tesis ve oda özelliklerinin değişiyor ve bunun da fiyatlara etki ediyor olmasıdır. Her bütçeye uygun olan fiyat seçenekleri özellikle erken rezervasyonla birlikte daha avantajlı bir hale geliyor.

Ortakent Butik Otel Fiyatları

Otellerin fiyatlarını belirleyen faktörlerden birisi de denize olan yakınlıklarıdır. Eğer ki rezerve edilen otel denizden uzaksa bu durumda butik otel fiyatları daha uygun olabiliyor. Merkezde ve plajlara yakın olan otellerin fiyat aralıklarında değişiklik söz konusu olabiliyor.

Ortakent butik oteller genelde tek kişilik, standart oda ve aile odası şeklinde sunulabiliyor. Çocuklar için ücretler belli bir yaşa kadar ücretsiz ya da indirimli olabiliyor bu da otelin daha fazla müşteri toplayabilmek için avantajı olarak kabul ediliyor.

Otel fiyatlarını değiştiren hususlardan birisi de manzarasıdır. Tercih ettiğiniz otelde balkon varsa ve denize bakıyorsa bu durumda fiyata yansıyabiliyor. Odaların genel özellikleri birbirinden farklı olabiliyor. Temizlik genelde tüm butik otellerde öncelik olarak kabul ediliyor olsa da kişisel eşyaların temini ve genel temizlik durumu otelin fiyatlarına etki edebiliyor.

Ortaköy butik oteller farklı kapasitelere sahip olabiliyor. Bu da ekstra ücretle birlikte farklı hizmet alabileceğiniz anlamına geliyor. Örneğin; bazı butik oteller, çamaşırhane, kuru temizleme ve oda servisi gibi seçenekler sunabiliyor.

Butik Otellerde Yeme İçme Nasıldır?

Butik otellerde yeme içme hizmeti değişkenlik gösteriyor. Genelde ana öğünler paket fiyatın içerisine dahil ediliyor ve ara öğünlerde yiyeceğiniz pek çok şey için ekstra bir ücret talep edilebiliyor. Butik otellerin tercih edilmemesinin en önemli nedenleri arasında da bu durum gösterilebilir. Tatilciler genelde bu hizmeti almadan önce yeme içme konusunda ayrıntılı bilgi almayı seçebiliyor. Butik otel seçerken aynı zamanda tatiliniz ve konforunuzun kesintiye uğramamasını tercih ediyorsanız bu durumda bütçenizden de ödün vermeniz 

Ortakent Nasıl Bir Yer?

Türkiye’nin en sakin, güzel ve dinlendirici yerlerinden biri olan Ortakent, temiz havası ve temiz deniziyle tatilcilere her zaman ilham kaynağı olmuştur. Mavi bayraklı plaja sahip olan mahallede konaklama ve yeme içme konusunda alternatifiniz çok olacağı gibi bütçe planlamanıza uyacak olan çok sayıda butik otel de vardır

0 Yorum

Benzer İçerikler

KONAKLAMA
Bodrum Otel Fiyatları
Bodrum Otel Fiyatları
24.08.2020
119
KONAKLAMA
Bodrum Gümbet Otelleri
Bodrum Gümbet Otelleri
24.08.2020
137