03 Kasım 2022
1284
ABONE OL

Bodrum’da Kışın Açık Oteller

Yazın bitmesi ile birlikte yeterince tatil yapamadığınıza dair düşünceler içinizi kemirmeye başlayabilir. Böyle zamanlarda güzel bir Bodrum tatilini kaçırmış gibi hissedebilirsiniz. İşte o zaman yaz kış açık oteller hakkında bilgi edinmek ve bu bilgiler ışığında yeni bir tatil planlamak isteyebilirsiniz. Bu sebeple Bodrum kışın açık oteller ile ilgili sizler için derlediğimiz bu yazıya bakarak yazı kaçırmış gibi hissetmeden Bodrum’da tatil planları yapabilirsiniz.

Bodrum’da Kışın Açık Oteller

Swissotel Resort Bodrum Beach

Swissotel Resort Bodrum Beach, stresli bir haftadan sonra hafta sonunda kafa dinlemek ve rahatlamak için tercih edilebilecek en ideal seçeneklerden biridir. Ferah ve geniş odaları bulunan bu tesiste, sessizlik içerisinde dinlenmek mümkündür. Aynı zamanda bunun için yaz aylarını beklemenize gerek yoktur. Vücudunuzdaki her hücrenin yenilenmesini istiyorsanız spa merkezinden de yararlanabilirsiniz. Kış aylarında da sıcak havuz yüzmek isteyenler için oldukça uygun bir Bodrum otelidir.

Mandarin Oriental Bodrum

Mandarin Oriental Bodrum 12 ay açık oteller arasında yer alır. En sevilen ve beğenilen Bodrum otelleri arasında bulunan Mandarin Oriental Bodrum, sonsuz lüks anlaşıyışını benimser. Bunun yanında konumu nedeniyle hem grup olarak hem de bireysel yapacağınız tatiller için uygun bir konaklama alternatifidir.

Ha Lâ Bodrum

Orijinal hali korunarak restore edilen Ha La Bodrum, geleneksel bir taş evde hizmet verir. Bodrum taş evlerinden birinde kurulan Ha La Bodrum, romantik ve sevimli bir butik oteldir. Yılın her ayı açık olan otellerden biri olan Ha La Bodrum, şehirden uzak ve sessiz bir tesis olduğundan dolayı doğayı kucaklamak ve şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler için idealdir.

The Marmara Bodrum

Küçük lüks oteller arasında bulunan The Marmara Bodrum, Yunan adalarına ve şehre tepeden bakar. Yalnızca yetişkinler için hizmet veren bu butik otel, sessiz, sakin olması ile iyi vakit geçirmek isteyenlerin uğrak mekanıdır.

Sianji Well-Being Resort

Sianji Well-Being Resort dengeli beslenme, konfor ve sağlıklı yaşam konularında oldukça hassas bir tesistir. Bir hekim tarafından kontrol edilen çeşitli detoks programının yanında çiğ gıda restoranı ile hizmet sunan bir oteldir. Kışın da açık olan bu Bodrum oteli, organik yaşam tarzını benimsemiş kişiler tarafından sıkça tercih edilir.

Bella Sombra Türkbükü

Bella Sombra, Bodrum mirasını modern bir tarz ile buluşturan butik bir oteldir. Türkbükü’de yer alan bu otel, özellikle İstanbullular tarafından sıkça tercih edilir. Yaşam tarzına uygun yoga dersleri ile samimi bir oteldir. Kış aylarında da açık olan bu otel, boş vakitlerini değerlendirmek isteyenler için uygundur.

0 Yorum

NÖBETÇİ ECZANELER
4 Mart 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
3 Mart 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
2 Mart 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
1 Mart 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
29 Şubat 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
28 Şubat 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler

Benzer İçerikler

KONAKLAMA
Bodrum Merkez Pansiyonları
KONAKLAMA
Muğla Otelleri
Muğla Otelleri
03.11.2022
615
KONAKLAMA
Bodrum’da Kışın Açık Oteller
KONAKLAMA
Bodrum’da Yazlık Nereden Alınır?
KONAKLAMA
Bodrum Kiralık Yazlık
Bodrum Kiralık Yazlık
03.11.2022
518
KONAKLAMA
Bodrum Yalıçiftlik Otelleri