02 Kasım 2022
756
ABONE OL

Bodrum’da Yazlık Nereden Alınır?

Türkiye’nin popüler yazlık bölgeleri arasında yer alan Bodrum’da konut imkanları ve alternatiflerine gün geçtikçe rağbet artıyor. Bodrum’da satılık kelepir yazlık seçenekleri bölgenin popülerleşmesiyle birlikte hızlı bir şekilde tırmanışa geçiyor. Muğla’nın Bodrum ilçesindeki yazlıkların son zamanlarda oldukça rağbet gördüğü ve fiyatlarının da yükselişe geçtiği biliniyor. Bodrum’da satılık yazlık kelepir alternatifler ilçenin çeşitli yerlerinde satışa sunuluyor. Aynı zamanda Bodrum’da sahibinden satılık müstakil yazlıklar da bulunuyor. Bu sayede Bodrum’dan yazlık almak isteyen kişiler kolaylıkla seçim yapabiliyor.

Bodrum’da Yazlık Nereden Alınır?

Bitez

Gümbet’in ilerisinde yer alan uzun bir kumsal olan Bitez, temiz denizi ve plajı ile ilgi görüyor. Öncelikli olarak çocuklu ailelerin daha çok ilgi gösterdiği Bitez’de meyve ağaçları, kafeleri, sörf kursları ve restoranları biliniyor. Sörf ile ilgilenenlerin yazlık almak için tercih ettiği bölgeler arasında yer alıyor.

Yalıkavak

Son zamanlarda Bodrum’da satılık yazlık alternatiflerinin sıkça tercih edildiği bölgeler arasında Yalıkavak bulunuyor. Özellikle yabancı turistlerin veya yatırımcıların burada gerçekleştirdikleri faaliyetler dolayısıyla bu bölgedeki yazlıklar oldukça rağbet görüyor. Aynı zamanda emlak fiyatları da yükseliyor. Eşsiz güzellikteki koyları, konforlu otelleri, eğlence mekanları, yat limanları ve alışveriş yapılan sokakları ile Yalıkavak diğer beldelerin yanında dikkat çeken bir konumda yer alıyor.

Gümüşlük

Sessiz, sakin yaşantısı ile turistlerin uğrak mekanlarından biri olan Gümüşlük, Bodrum’un en sevilen bölgelerinden biri olarak dikkat çekiyor. Doğal güzelliği, koyları, arkeolojik kazılara ev sahipliği yapan tarihi mekanları ve Tavşan Adası ile popüler hale gelen Gümüşlük, özellikle koylar boyunca uzanan pansiyonları ile tanınıyor. Siz bu pansiyonlar yerine kendi yazlığınızda konaklamak isterseniz Gümüşlük’ten yazlık almayı düşünebilirsiniz.

Türkbükü

Türkbükü, Bodrum’un satılık yazlıklarının yer aldığı bir başka bölge olarak biliniyor. Çeşitli yaş gruplarına hitap eden Türkbükü bölgesinde satılık yazlık fiyatları çok talep olduğundan dolayı yükselişe geçiyor.

Ortakent Yahşi

Ortakent Yahşi, Bodrum’un Bitez’den sonraki en uzun koyuna sahip bir bölge olarak tanınıyor. Mavi bayraklı plajı ile tatil yapmaya gelenlerin çok sevdiği mekanlardan biri olan Ortakent’i Bodrum’dan yazlık almak isteyenler için benzersiz bir seçenek olarak görebilirsiniz.

0 Yorum

NÖBETÇİ ECZANELER
24 Nisan 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
23 Nisan 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
22 Nisan 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
21 Nisan 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
20 Nisan 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
19 Nisan 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler

Benzer İçerikler

KONAKLAMA
Bodrum Merkez Pansiyonları
KONAKLAMA
Muğla Otelleri
Muğla Otelleri
02.11.2022
650
KONAKLAMA
Bodrum’da Kışın Açık Oteller
KONAKLAMA
Bodrum’da Yazlık Nereden Alınır?
KONAKLAMA
Bodrum Kiralık Yazlık
Bodrum Kiralık Yazlık
02.11.2022
576
KONAKLAMA
Bodrum Yalıçiftlik Otelleri