10 Şubat 2021
977
ABONE OL

Gündoğan Otelleri ve Gündoğan Otel Fiyatları

Eski ismiyle “güneşin doğuşu” anlamına gelen Farilya olan Gündoğan, bugün Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı bir tatil merkezi olarak ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Bodrum merkeze ise yaklaşık 25 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Gündoğan Otelleri ve Gündoğan Otel Fiyatları

Gündoğan Bodrum, yarımadasının en eski yerleşim yerlerinden biri olmaktadır. Yöre halkının geçimini balıkçılık ile sağladığı ve son yıllarda ise turizmin de önemli bir geçim kaynağı haline geldiği Gündoğan, Yalıkavak ile Türkbükü arasında bir tepenin yamacında yer almaktadır.

Gündoğan, plajı ile yarımadanın en uzun plajı olma özelliğine sahip olmaktadır. Bodrum Gündoğan’da tatilinizin yanı sıra pek çok farklı aktivite ile de zaman geçirebilme imkanınızın bulunduğunu hatırlatmakta fayda var. Su altı fotoğrafçılığı, su altı balıkçılığı, sünger avcılığı gibi ilginç aktivitelerin yanı sıra tekne turuna da çıkabileceğiniz Gündoğan’da, Tavşan Adası’na da kolaylıkla gidebilir ve rüzgâr sörfü yapabilirsiniz.

Gündoğan Konaklama Seçenekleri

Özellikle yaz aylarında pek çok turistin uğrak yeri olan Bodrum Gündoğan farklı konaklama seçenekleri de sunmaktadır. Genellikle yaz tatili sezonunda hizmete açık olan Bodrum Gündoğan’da butik ve küçük otel, pansiyon, apart otel gibi pek çok farklı seçeneğiniz bulunmaktadır. Bodrum Gündoğan otelleri, uygun fiyat seçenekleri ile de tatilcilerin yanında olmaktadır.

Cennet Park Hotel

Bodrum yarımadasının en derin körfezi olan ve Gündoğan Koyu’nun tam ortasında denize sıfır konumda yer alan Cennet Park Hotel, geniş, kendine özel kumsal plajı, tarihi ağaçların gölgelediği dinlenme alanı nadide bitkilerle bezenmiş, yemyeşil çimli geniş ferah bahçesi, taşırma şelaleli pırıl pırıl havuzu ile gerçekten cennetten bir köşeyi andıran ve girince ayrılmak istemeyeceğiniz bir tesis olmaktadır.

Casamia Hotel

Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Gündoğan’da denizle adeta kucaklaşan bir konuma sahip olan Casamia Hotel, hem ufak bir tatil kaçamağı düşünenlere, hem de uzun ve huzurlu bir tatil hayal edenlere dört mevsim boyunca farklı keyifler sunmaktadır. Konumu, dekorasyonu, hizmet kalitesi ve güler yüzlü çalışanlarıyla daimî konuklar edinme konusunda sıkıntı yaşamayan otelin özel plajı ve iskelesi de bulunmaktadır.

Mivara Hotel & Spa

Bodrum Gündoğan’da yer alan Mivara Hotel & Spa, 92 odasıyla hizmet veren, odaları şahane, mimarisi çok güzel bir konaklama seçeneği olmaktadır.

Olira Hotel & Spa

Gündoğan koyunun en güzel yerinde evinizin sıcaklığında bir konaklama seçeneği sunan Olira Hotel & Spa, tatil ve eğlencenin kalbi Bodrum’da, yeşil ile mavinin kucaklaştığı Gündoğan beldesinde konumlanmakta ve gizli bir bahçenin içinde sizleri büyülemeyi beklemektedir.

0 Yorum

NÖBETÇİ ECZANELER
24 Nisan 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
23 Nisan 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
22 Nisan 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
21 Nisan 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
20 Nisan 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
19 Nisan 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler

Benzer İçerikler

KONAKLAMA
Bodrum Merkez Pansiyonları
KONAKLAMA
Muğla Otelleri
Muğla Otelleri
10.02.2021
650
KONAKLAMA
Bodrum’da Kışın Açık Oteller
KONAKLAMA
Bodrum’da Yazlık Nereden Alınır?
KONAKLAMA
Bodrum Kiralık Yazlık
Bodrum Kiralık Yazlık
10.02.2021
576
KONAKLAMA
Bodrum Yalıçiftlik Otelleri