08 Haziran 2022
1317
ABONE OL

Duja Hotels Bodrum Nerede, Nasıl Gidilir? Özellikleri

Bodrum, göz kamaştıran doğal güzellikleri ile hem yakın çevresindeki illerden hem de dünyadan pek çok turisti bölgesine çekmektedir. Güzel manzaralarının ve eşsiz doğasının yanı sıra tatil için vazgeçilmez noktalardan biri olan Bodrum’da çeşitli konaklama imkanları bulunmaktadır. Kişisel beğenilere ve farklı bütçelere çeşitli alternatifleri misafirlerine sunmaktadır. Eğlenceli ve hareketli bir tatil isteyen bireyler ya da sakin ve huzurlu bir tatil isteyen bireyler kendi istek ve ihtiyaçları doğrultusunda en uygun konaklama imkanını bulabilmektedir.

Duja Hotels Bodrum Nerede, Nasıl Gidilir? Özellikleri

Yaz tatillerinde sıklıkla tercih edilen Bodrum otelleri, bu eşsiz konaklama imkanları arasında bulunmaktadır. Şahane manzaralar ve eşsiz çiçek kokuları ile misafirlerini mest eden Duja Otel Bodrum, doğanın her rengini barındıran yeşil alanları ile sizi bekliyor.

Duja Hotels Özellikleri

Bodrum’un Torba mevkiinde misafirlerini eşsiz bir şekilde ağırlayan Duja Otel, tatil anılarınıza yenilerini eklemektedir. Benzersiz lezzetleri deneyebilme fırsatı sunan Duja Hotels, tatil süresince canlı müzik, danslar, gece şovları ile tatilinizi tekdüze olmaktan kurtarmaktadır. Neşeli bir tatil olanağı sunarak misafirlerin yorgunluklarını atmasını sağlayan Duja Bodrum Otel, çocuklu aileler için de mini kulüp, çocuk şovları, mini disko ve çocuk oyun alanı sunmaktadır.

Duja Hotels, 87 bin metrekarelik alanı ile geniş ve ferah bir konaklama seçeneği olmaktadır. 23 kilometre, Bodrum’un merkezine ise 10 kilometre mesafede bulunan Duja Otel, misafirlerin gün içerisinde istedikleri zaman yeme ve içme konusunda yararlanabilecekleri restoranlarda yeni konseptler uygulamaktadır.

Ücretsiz içki ve sabah, öğle ve akşam açık büfeleri gibi çeşitli kolaylıklar sağlayarak müşterilerini her anlamda memnun etmektedir. Aynı zamanda taze sıkılmış meyve suyu, alkollü içkiler ve çeşitli şaraplar bulunan bu tesiste, minibar her gün bir kez doldurulmaktadır.

Duja Hotels Bodrum Nerede?

Duja Hotels Bodrum’un Torba Mahallesi’nde bulunmaktadır. Bodrum-Milas Havalimanı’na 23 kilometre, Bodrum’un merkezine ise 10 kilometre mesafede bulunmaktadır.

Duja Hotels Bodrum’a Nasıl Gidilir?

Duja Otel, kendi aracınız veya toplu taşıma ile ulaşılabilir bir konumdadır. Rezervasyon yaptırmak için 0 (252) 530 01 40 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

0 Yorum

NÖBETÇİ ECZANELER
4 Mart 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
3 Mart 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
2 Mart 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
1 Mart 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
29 Şubat 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
28 Şubat 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler

Benzer İçerikler

KONAKLAMA
Bodrum Merkez Pansiyonları
KONAKLAMA
Muğla Otelleri
Muğla Otelleri
08.06.2022
615
KONAKLAMA
Bodrum’da Kışın Açık Oteller
KONAKLAMA
Bodrum’da Yazlık Nereden Alınır?
KONAKLAMA
Bodrum Kiralık Yazlık
Bodrum Kiralık Yazlık
08.06.2022
518
KONAKLAMA
Bodrum Yalıçiftlik Otelleri