15 Eylül 2022
707
ABONE OL

Bodrum Spa Otelleri

Bodrum spa otelleri bünyesinde hem ruhu hem de zihni dinlendiren masajları ve bakımları ile sıklıkla tercih edilen konaklama seçenekleri arasında yer alır. Profesyonel masajcıların bulunduğu Bodrum masaj otel alternatifleri, şifalı taşlar ve aromatik yağlar kullanılarak yapılan masaj teknikleri ile rahatlatıcı masajlar sunar. Aynı zamanda selülit tedavisi, yüz bakımı ve cilt bakımı gibi çeşitli hizmetler de sunar. Ruhen ve bedenen tazelenmek isteyenlerin tercih edebileceği spa otelleri Bodrum ve bölgesinde sıklıkla tercih edilir. Yenilenmenin, stresten kurtulmanın ve tazelenmenin mümkün olduğu Bodrum spa otel seçenekleri tavsiye edilir. Siz de Bodrum’da dinginleştirici masajlar yaptırmak istiyorsanız derlediğimiz spa otellerine göz atabilirsiniz.

Bodrum Spa Otelleri

Hillstone Bodrum Hotel & Spa

Bodrum merkezinde yer alan Hillstone Bodrum Hotel & Spa, bölgesindeki en iddialı oteller arasında yer alır. Otelin bünyesinde bulunan spa merkezi sabah saatlerinde başladığı hizmete akşam 8 sularında son verir. Spa merkezinde bulunan açık havuz ve kapalı havuz, kişilere serinletici vakitler sunar. Aynı zamanda hem kadınlar hem de erkekler için ayrı buhar odası vardır.

Türk hamamı, yüz bakımı, manikür, pedikür gibi tüm hizmetlerin verildiği spa merkezinde Türk hamamı içinde Cleopatre hamamı isimli özel bir bölüm de yer alır. Bu bölümde uzun zaman boyunca düzenlenen masaj seanslarından faydalanabilirsiniz.

Hillstone Bodrum Hotel & Spa’nın spa merkezinde Uzakdoğu ve Afrika masajları yapılır. Sporcuların kas ağrıları için derin doku masajı ve medikal masaj uygulanır. Aynı zamanda merkez içerisinde fitness bölümü ve pilates odası bulunur.

Kuum Hotel & Spa Bodrum

Kuum Hotel & Spa Bodrum, 2000 metrekarelik bir alana sahiptir. Bodrum Göltürkbükü’nde yer alan bu tesiste, spor salonu, denize sıfır Cabana, Tai, couple, ayurvedic ve standart olmak üzere 14 adet masaj odası vardır. Klasik Türk hamamından ziyade SPA SOUL markası ile ülkede tanınan Fas Hamamı, otelin ilgi çekici hizmetleri arasında bulunur.

Mevsimsel esanslar, misafirin beğenisine göre sunulan hoş kokular, benzersiz deneyimi yaşamanız ve unutulmaz olması adına imza olarak kullanılır. Spa merkezinde Uzakdoğu ve klasik masaj ritüellerinin yanı sıra tesisin kendisine ait özel vücut bakımları uygulanır.

Kairaba Bodrum Princess & Spa

Kairaba Bodrum Princess & Spa, Turgutreis’te deniz kenarında konumlanmış bir konaklama seçeneğidir. 14.000 metrekarelik bir alanda bulunan bu tesis, özel plajı, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk kulübü, spor salonu gibi çeşitli imkanlara sahiptir. Otelin spa merkezinde bulunan ısıtmalı yüzme havuzu, hamam, sauna ve jakuzi misafirleri özel bir hizmetle karşı karşıya bırakır.

Profesyonel masajcılar tarafından klasik masajdan ayuvedik masaja kadar çeşirli tekniklerde masaj hizmeti veren Kairaba Bodrum Princess & Spa, sabah 8’den akşam 8’e kadar hizmet verir. Aynı zamanda spada yoga, pilates ve personal training programları bulunur.

0 Yorum

NÖBETÇİ ECZANELER
24 Nisan 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
23 Nisan 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
22 Nisan 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
21 Nisan 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
20 Nisan 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
19 Nisan 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler

Benzer İçerikler

KONAKLAMA
Bodrum Merkez Pansiyonları
KONAKLAMA
Muğla Otelleri
Muğla Otelleri
15.09.2022
650
KONAKLAMA
Bodrum’da Kışın Açık Oteller
KONAKLAMA
Bodrum’da Yazlık Nereden Alınır?
KONAKLAMA
Bodrum Kiralık Yazlık
Bodrum Kiralık Yazlık
15.09.2022
577
KONAKLAMA
Bodrum Yalıçiftlik Otelleri