11 Ekim 2022
1544
ABONE OL

Turgutreis Kahvaltı Mekanları

Bodrum’un her hali başka güzeldir. Ancak denizin çarşaf gibi olduğu saatlerde masmavi deniz eşliğinde mükellef bir kahvaltının tadına doyum olmaz. Bodrum kahvaltı mekanları arasında yer alan Turgutreis kahvaltı yerleri sıkça tercih edilir. Turgutreis’in en güzel kahvaltı mekanlarını sizler için derledik.

Turgutreis Kahvaltı Mekanları

Amiral Kafe

Amiral kafe, belediyenin işletmiş olduğu bir kafedir. Masmavi denizin görüntüsüyle iştahınızın daha da açıldığı kahvaltıda kahvaltı çeşidi oldukça geniş. Mekânın belediyeye ait olması nedeniyle fiyatlar oldukça uygundur. Bodrum uygun fiyatlı kahvaltı seçenekleri arsına eklenebilir.

Saklı Bahçe

Eğer sabah kahvaltısında serpme kahvaltı tercih edecekseniz o zaman size Saklı Bahçe’yi tavsiye ederiz. Adından da anlaşılacağı gibi mekân yeşillikler arasında yer alıyor. Burası aynı zamanda bir restoran ve mekânı sadece kahvaltı için değil akşam yemekleri için de tercih edebilirsiniz.

Mavi Park Restoran

Şevket Sabancı Parkı içerisinde bulunan Mavi Park Restoran, Turgutreis’in en ünlü mekanlarından biridir. Mavi Park Restoran ocakbaşı olarak hizmet verse de kahvaltısıyla da oldukça meşhur. Mavi Park Restoran, meze, et ve kebapla bilinse de restoranda öne çıkanların başını kahvaltı çekiyor. Zengin kahvaltı menüsüyle müdavimleri bulunan mekanda fiyatların makul düzeyde olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Ana Oğul Lokantası

Ev yemeği sevenlerin tercih edeceği mekanlar arsında bulunan Ana Oğul Lokantası adında da anlaşılacağı gibi bir aile işletmesi. Ev yemeklerinin yer aldığı mutfakta lezzetli Ege yemeklerinin pişirildiğinin de altını çizebiliriz. Mekan şık ve servis oldukça hızlı. Güler yüzlü ve samimi olan bu işletmeyi oldukça seveceksiniz.

Tarihi Merkez Efendi Köftecisi

Pek çoğumuzun hayatında önemli bir yere sahip olan köfte, Turgutreis’te Tarihi Merkez Efendi Köftecisi’nde yenilmelidir. Özel olarak hazırlanmış olan köfteler ev yapımı turşular eşliğinde servis ediliyor. 

Turgutreis’e geldiğinizde şık bir kahvaltı mekanına uğramadan asla dönmemelisiniz. Deniz ve temiz hava size kahvaltı sırasında eşlik ederken güzel bir tatil geçirmenize yardımcı olacak.

0 Yorum

NÖBETÇİ ECZANELER
22 Mart 2023 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
GEZİ REHBERİ
Bodrum Dalış Noktaları
NÖBETÇİ ECZANELER
20 Mart 2023 Bodrum Nöbetçi Eczaneler

Benzer İçerikler

YEME - İÇME
Türkbükü En İyi Restoranlar
YEME - İÇME
Bodrum’da Çökertme Kebabı Nerede Yenir?