05 Şubat 2021
176
ABONE OL

Ortakent Kahvaltı Mekanları

Bodrum hem doğal güzellikleri hem de tarihiyle her yıl yerli ve yabancı turisti kendine çekiyor. Birbirinden güzel koyları, her beldenin kendine has dokusu bulunan Bodrum’da doyasıya tatil yapmak için birçok imkan bulunuyor. Sessiz ve huzurlu tatil yapmak isteyenler için Ortakent ideal beldelerden biri.

Ortakent Kahvaltı Mekanları

Ortakent, Bodrum’un batısında bulunan sakin ve huzurlu bir tatil beldesi. Denizi, plajı ve mandalina bahçeleriyle ün yapan Ortakent, Bodrum’da tüm yolların kesiştiği yer olarak biliniyor. Büyük şehirlerden sıkılıp Bodrum’a yerleşenlerin en popüler adreslerinden biri olan Ortakent, Bodrum yarımadasının en uzun sahiline sahip.

Masmavi ve pırıl pırıl bir denizi arkada bırakıp sahilden biraz içeri doğru yürüdükçe mandalina kokularının eşlik etmeye başladığı bu belde, tepede yer alan eski yel değirmenleri, sokaklardaki taş evleriyle size film karesindeymişsiniz hissini veriyor.

Ortakent’te Kahvaltı Yapılacak Mekanlar

Ortakent’in bu huzurlu atmosferine kahvaltıyla adım atmanın tarifi yok. Denize karşı, huzur dolu bir kahvaltının mutlulukla kesinlikle bir ilgisi olmalı. Ortakent’te ister hafta sonu olsun ister tatil kahvaltısı olsun mükellef bir kahvaltı ortamı sunan birçok mekan bulunuyor.

Rüzgarlı Bahçe

Rüzgarlı Bahçe, Ortakent merkezden girip, Müskebi Caddesi’ni takip ettiğinizde karşınıza çıkıyor. Doğal bir ortamda ziyaretçilerini ağırlayan Rüzgarlı bahçede domates ve salatalıklar bahçeden, yumurtalar kümesten alınıyor. Ege’ye ait yöresel lezzetlerin yer aldığı börekler, çeşit çeşit peynir ve reçeller kahvaltıda yer alıyor. Çocukların oynayabileceği oyun alanı bulunan mekanda kahvaltının tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Kefi Ortakent

Ortakent’te deniz kenarında kahvaltı yapabileceğiniz adreslerden biri de Kefi Ortakent’tir. Konforlu bir alana sahip olan Kefi Ortakent, güzel vakit geçirmeniz için her olanağı sunuyor. Reçeller, peynirler, kızartmalar ve yeşilliklerle lezzetli bir kahvaltı sunan Kefi Ortakent, çocuklu ailelerin rahat edebileceği şekilde dizayn edilmiş.

Yarbasan Restoran

Kahvaltı ile öğle yemeğini birleştirmek istiyorsanız Yarbasan Restoran tam size göre. Hafta sonu açık büfe kahvaltısı ve özellikle şarküteri ürünleriyle göz dolduran Yarbasan Restoran, reçel çeşitleri, tereyağı, kaymak, zeytin çeşitleri, peynir çeşitleri, pişiler, börek çeşitleri, yeşillikler ile doyurucu bir kahvaltı sunuyor.

0 Yorum

Benzer İçerikler

YEME - İÇME
Bodrum Barlar Sokağı ve Bodrum Barları
YEME - İÇME
Bodrum Meyhaneleri
Bodrum Meyhaneleri
05.02.2021
181
YEME - İÇME
Bodrum Canlı Müzik Mekanları
YEME - İÇME
Bodrum Gece Kulüpleri
Bodrum Gece Kulüpleri
05.02.2021
186
YEME - İÇME
Bodrum Gece Hayatı
Bodrum Gece Hayatı
05.02.2021
202
YEME - İÇME
Ortakent Kahvaltı Mekanları