08 Ocak 2021
5416
ABONE OL

Güvercinlik Kahvaltı Mekanları

Bodrum’da doğanın ve tatilin tadı başkadır. Hele ki, güne deniz ve doğa manzarası eşliğinde kahvaltı yaparak başlamak tarifsizdir. Doğanın seslerine kulak verdiğiniz sabah saatlerinde huzurla kahvaltı yapmanın kesinlikle mutlulukla bir ilgisi olmalı. Güne nefis bir kahvaltıyla başlamak için Bodrum’da birçok mekan bulmanız mümkün.

Güvercinlik Kahvaltı Mekanları

İster deniz kıyısı ister doğayla iç içe kahvaltı mekanlarını Bodrum’da bulabilirsiniz. Dekorasyonları, servisleri ve lezzetli kahvaltılarıyla Bodrum kahvaltısı günün hemen hemen her saatine yayılmış durumda. Gerek lezzetli gerek atmosferiyle Güvercinlik de bu adreslerden biridir.

Güvercinlik, Bodrum’un diğer beldelerine göre daha sessiz ve huzurlu bir beldedir. Daha yeşil koyların bulunduğu belde şehrin stresinden uzak ve huzurlu bir tatil yapmak isteyenler için ideal adreslerden biridir. Güvercinlik Koyu ile ünlü olan belde, masmavi denizin yeşille her tonunun buluştuğu yerlerden biridir. Denizi oldukça berrak ve temiz olan Güvercinlik Koyu tabloyu andıran güzelliğiyle dikkat çekiyor.

Yeşil Bahçe

Güvercinlik’in bir diğer mekanı ise Yeşil Bahçe. Güvercinlik girişinde deniz manzarası ile kahvaltı yapabileceğiniz adreslerden biri. Doyurucu ve zengin bir kahvaltı sunan mekanda doğanın huzur verici sesleri arasında kahvaltı yapıyorsunuz. Kahvaltısı oldukça başarılı olan mekanda lezzetli peynir, kaymak ve tereyağı tatmanız mümkün.

Yörük Çadırı Köy Kahvaltısı

Bodrum’da yöresel konseptler ve yöresel lezzetler oldukça ilgi çekiyor. Zengin kahvaltı menüleri ve yöreye özgü tatları ziyaretçilerle buluşturan mekanlar özellikle yöreyi yakından tanımak isteyenlerin ilgisini çekiyor. Yörük Çadırı Köy Kahvaltısı mekanı da yöresel konseptle müşterilerine hizmet veren adreslerden biri. Yörük çadırı konseptiyle müşterilerini ağırlayan mekan çam ormanları arasında hizmet veriyor.

Köy kahvaltısı konseptiyle misafirlerine hizmet veren mekanda kahvaltı içeriği doyurucu ve zengin. Müşterilerine yöreye özgü el yapımı ürünleri ile doyurucu bir kahvaltı sunuyor. Tereyağı, el yapımı köy reçelleri, kaymak, gözlemeler ve daha fazlasını tatmanız mümkün.

Kır Sofrası Köy Kahvaltısı

Güvercinlik’e gelirken sağ tarafta yer alan bu mekan bahçe içinde hizmet veriyor. Açık büfe konseptiyle dikkat çeken mekanda kahvaltılık açısından birçok çeşidi bulmanız mümkün. Lezzetli bir kahvaltı sunan mekanda patates kızartması, hamur işi gibi lezzetler de tadabilirsiniz.

0 Yorum

NÖBETÇİ ECZANELER
29 Mayıs 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
28 Mayıs 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
27 Mayıs 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
26 Mayıs 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
25 Mayıs 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
24 Mayıs 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler

Benzer İçerikler

YEME - İÇME
Türkbükü En İyi Restoranlar