07 Ocak 2021
379
ABONE OL

Gündoğan Kahvaltı Mekanları

Türkiye’nin en önemli turistik yerlerinden biri olan Bodrum’un her hali bir başka güzel. Bodrum her ne kadar yaz aylarında ziyaretçi akınına uğrasa da dört mevsim ziyaretçi ağırlıyor. Her zaman popüler kalan ilçede denizin çarşaf gibi olduğu, etrafta doğa seslerine kulak verebildiğiniz muhteşem bir güne başlamak isteyenler için Gündoğan kahvaltı mekanlarını derledik.

Gündoğan Kahvaltı Mekanları

Sakin ve huzurlu yapısı ve doğal güzellikleriyle dikkat çeken Gündoğan, Bodrum’un diğer beldelerine oranla daha az bilinen tatil yerlerinden biridir. Yıl boyunca, yerli ve yabancı ziyaretçilere ev sahipliği yapan Gündoğan tatilcilere sakin ve huzurlu bir tatil deneyimi sunuyor. 

Bodrum kahvaltı mekanları açısından oldukça iddialı mekanlara sahiptir. Sahil kenarında ya da doğa içinde serpme ve köy kahvaltıları oldukça revaçtadır. Yöreye özgü kahvaltılıklar, el yapımı reçel ve peynirler, börekler ve daha birçoğunu tadabilirsiniz. Gündoğan’da sessiz ve huzurlu ortamıyla birçok kahvaltı mekanına ev sahipliği yapıyor.

Quzine Kahvaltı Evi

Gündoğan’da kuzinede pişen börekler eşliğinde kahvaltı yapmak istiyorsanız Quzine Kahvaltı Evi tam da size göre! Bodrum’daki kahvaltı mekanları arasında oldukça iddialı olan Quzine Kahvaltı Evi, yöresel lezzetleri ziyaretçilerle buluşturuyor.

Kahvaltıda börek seviyorsanız Bodrum’un yerel otlarından yapılan otlu börek harika bir alternatif oluşturuyor. Otlu peynirli Yörük böreği, çökelekli yumurta, özel acı soslar, çemen ve diğer yöresel tatları Quzine Kahvaltı Evi’nde tadabilirsiniz. Doğayla iç içe kahvaltı deneyimi sunan mekân çocuklu aileler için de oldukça uygundur.

Sail Loft Surf Shack

Samimi ve rahat ortamıyla ziyaretçilerine doğal bir ortam sunan Sail Loft Surf Shack, koyun vazgeçilmez kahvaltı mekanlarından. Salaş atmosferin şıklıkla tamamlandığı mekânda tüm günü keyifle geçirebilirsiniz. Serpme kahvaltı ile müşterilerine lezzetli bir kahvaltı sunan mekânda farklı lezzetler bulabilirsiniz.

Toprak Ana

Gündoğan’da anne elinden çıkmış kahvaltı deneyimi yaşamak isteyenler için Toprak Ana’ya gelebilirsiniz. Sunduğu lezzetlerle masaları donatan Toprak ana, Gündoğan’da enfes bir kahvaltıyla güne başlamak isteyenler için birebir. Gündoğan sahilden pazar yerine doğru ilerlediğinizde Toprak Ana’ya ulaşmış olursunuz.

Mandalina ve limon ağaçları arasında ev yapımı lezzetleri mekânda deneyimleyebilirsiniz. Köy peynirlerinden pişisine, gözlemesinden ev yapımı reçellere kadar doğa içinde bir köy kahvaltısı sizi bekliyor. Her şeyin en doğalını sunan mekânda birçok lezzeti ilk defa tadabilirsiniz.

0 Yorum

Benzer İçerikler

YEME - İÇME
Bodrum Barlar Sokağı ve Bodrum Barları
YEME - İÇME
Bodrum Meyhaneleri
Bodrum Meyhaneleri
07.01.2021
116
YEME - İÇME
Bodrum Canlı Müzik Mekanları
YEME - İÇME
Bodrum Gece Kulüpleri
Bodrum Gece Kulüpleri
07.01.2021
136
YEME - İÇME
Bodrum Gece Hayatı
Bodrum Gece Hayatı
07.01.2021
142
YEME - İÇME
Ortakent Kahvaltı Mekanları