21 Aralık 2020
725
ABONE OL

Gümbet Barlar Sokağı ve Gümbet Eğlence Mekanları

Bodrum hem gündüz hem de gece hayatı ile ünlü tatil yerlerinden biridir. Gün içinde deniz, kum ve güneşin tadını çıkaran tatilciler geceleri kendilerini eğlencenin ritmine bırakıyor. Gümbet gece kulüpleri ve eğlence mekanları ile tatilcilere unutulmaz anlar yaşatıyor.

Gümbet Barlar Sokağı ve Gümbet Eğlence Mekanları

Gümbet gece hayatı ve eğlence mekanları açısından birçok seçenek sunuyor. Gerek yerli gerekse yabancı turistler barlarda eğlencenin doruklarına çıkıyor. Barlarda, meyhanelerde hatta sokaklarda eğlence gece boyu devam ediyor. Canlı müzik, DJ performans, karaoke, fasıl müzik ve ünlü sanatçıların performansları gibi birçok seçenek mevcuttur.

Posh Club Gümbet

Gümbet Barlar Sokağı’nın en çok tercih edilen mekanlarından biri Posh Club Gümbet’tir. 1000 kişilik kapasiteli kulübün üst ve alt katlarında iki barı bulunuyor.

Posh Club Gümbet, ağırlıklı olarak Türkçe müziğe ve yabancı hit şarkılara yer veriyor. Türkiye’nin en ünlü DJ ve şarkıcılarını tatilcilerle bir araya getiren kulüpte eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar sürüyor.

Club X Bar Gümbet

Club X Bar, Gümbet Barlar Sokağı’nın en ünlü gece kulüpleri arasında yer alıyor. İki kattan oluşan mekânın kapasitesi yüksektir. Ege manzarasına sahip olan mekânda eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar devam ediyor.

Pasha Club

Gümbet Barlar Sokağı’nda bulunan bir diğer mekân olan Pasha Club’ta genel olarak canlı performanslara yer veriliyor. Haftanın en az bir günü canlı performanslara ayrılan mekânda gelen sanatçıya bağlı olarak giriş ücreti değişkenlik gösteriyor. Canlı performansların yanı sıra, DJ performanslara da yer veriliyor.

Club Mood

Club Mood, Gümbet’in canlı eğlence mekanlarından biridir. Gümbet Koyu’na nazır olan kulüpte, muhteşem DJ performansları ile eğlencenin zirvesi yaşanıyor.

Mystery Disco

Gümbet eğlence mekanları arasında öne çıkan yerlerden biri olan Mystrey Disco kareoke barı olarak hizmet veriyor. Dansçıları ve kareoke performansları ile farklı bir konsepti olan Mystery Disco tatilcilere unutulmaz anlar yaşatıyor.

Shakers Dance Bar

Tatilciler tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen Shakers Dance Bar ziyaretçilerinden yüksek puan alıyor. Shakers Dance Bar samimi havasıyla dikkat çekiyor.

0 Yorum

Benzer İçerikler

YEME - İÇME
Bodrum Barlar Sokağı ve Bodrum Barları
YEME - İÇME
Bodrum Meyhaneleri
Bodrum Meyhaneleri
21.12.2020
500
YEME - İÇME
Bodrum Canlı Müzik Mekanları
YEME - İÇME
Bodrum Gece Kulüpleri
Bodrum Gece Kulüpleri
21.12.2020
358
YEME - İÇME
Bodrum Gece Hayatı
Bodrum Gece Hayatı
21.12.2020
410