25 Ocak 2021
1946
ABONE OL

Göltürkbükü Kahvaltı Mekanları

Doğal güzellikleri ve kendine has yapısıyla dikkat çeken Bodrum hem yerli hem de yabancı birçok turiste ev sahipliği yapıyor. Bodrum’a geldiğinizde hem doğal hem de tarihi güzellikleri keşfetme olanağınız bulunuyor. Özellikle yaz sezonunda hareketli yaşamıyla dikkat çeken Bodrum, unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatıyor.

Göltürkbükü Kahvaltı Mekanları

Bodrum’un hareketli yerleri yerine daha sessiz ve sakin yerlerini tercih etmek isteyebilirsiniz. Kalabalık ve gürültüden uzak, huzurlu ve sakin bir tatil yapmak istiyorsanız Göltürkbükü tam size göre. Doğa ile baş başa kalabileceğiniz Göltürkbükü kendine özgü yapısıyla dikkat çeker.

Eski ismiyle Gölköy olan ve Bodrum’un kuzeydoğusunda bulunan Göltürkbükü, Bodrum merkeze yaklaşık 23 kilometre uzaklıktadır. Göltürkbükü aslında Gölköy ve Türkbükü köylerinin birleştirilmesinin ardından Göltürkbükü ismini almıştır. Göltürkbükü’nde sakin sokaklarında yürüyebilir, plajında güneşlenmeye varana kadar birçok aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz. Herkesin kendisi için yapabileceği bir aktivite bulmak mümkündür.

Göltürkbükü antik Karya kent kalıntıları arasında kurulmuş bir beldedir. Bodrum’un en yeşil alanlarından biri olan Göltürkbükü son dönemlerde adını duyurmaya başlamıştır. Yemyeşil doğa eşliğinde Göltürkbükü’nde kahvaltı yapmak ise paha biçilemez. İşte, Göltürkbükü’nde kahvaltı yapabileceğiniz mekanlar.

Miam

Miam, yaz-kış açık olan mekanlardan biri. Miam deniz mahsulleri üzerine hizmet veren bir restoran. Aynı zamanda kahvaltı için de tercih ediliyor. Kahvaltıda peynir çeşitleri, bal, tereyağı, reçeller, domates, salatalık, yumurta ve sucuk bulunuyor.

Pitahaya Home Butik Otel

Kahvaltısıyla dikkat çeken mekanlardan biri de Pitahaya Home Butik Otel’dir. Vintage konseptle hizmet veren butik otelin kahvaltı seçeneği ise oldukça geniş. Mekân, peynir çeşitleri, lezzetli reçelleri ve yumurtalı pideleriyle lezzetli bir kahvaltı sunuyor. 

Maça Kızı

Türkbükü’nde yer alan popüler mekanlardan biridir. Hizmet anlayışı ve kalitesinden ödün vermeyen bir otel olan Maça Kızı ortalama fiyatıyla dikkat çekiyor. Güler yüzlü personeliyle hizmet veren mekanda lezzetli bir kahvaltıyla güne başlayabilirsiniz.

Gölköy Suites Restaurant

Gölköy, Türkbükü’ne göre daha sessiz sakin bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Huzurlu ve sakin bir kahvaltı yapabileceğiniz ve dinlenebileceğiniz Gölköy’de, kahvaltı yapabileceğiniz mekanlardan biri Gölköy Suites Restaurant. Aile ortamında hizmet veren bu mekanda lezzetli bir kahvaltı eşliğinde günün tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

0 Yorum

NÖBETÇİ ECZANELER
3 Aralık 2023 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
2 Aralık 2023 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
1 Aralık 2023 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
30 Kasım 2023 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
29 Kasım 2023 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
28 Kasım 2023 Bodrum Nöbetçi Eczaneler

Benzer İçerikler

YEME - İÇME
Türkbükü En İyi Restoranlar