09 Kasım 2021
202
ABONE OL

Club Catamaran Bodrum Nerede? Nasıl Gidilir?

Yerli ve yabancı turistin gözde tatil rotası olan Bodrum, doğal ve tarihi güzellikleriyle dikkat çekiyor. Her yıl kalabalık bir sezon geçiren dünyaca ünlü tatil noktası Bodrum’da hareketli ve eğlenceli bir tatil sizleri bekliyor. Gündüz deniz ve güneşin tadını çıkardığınız Bodrum sahillerinin ardından eğlenceli bir gece hayatı ile tatilin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Club Catamaran Bodrum Nerede? Nasıl Gidilir?

Bodrum’da en ünlü mekanların başında Bodrum Barlar Sokağı gelir. Bodrum’un en hareketli noktalarından biri olan Bodrum Barlar Sokağı, birçok kaliteli gece kulübüne ev sahipliği yapıyor. Marina, Barlar Sokağı ve Halikarnas üzerinde yer alan pek çok gece kulübü ve eğlence mekanları arasında sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmek mümkün.

Bodrum gece kulübü ve eğlence mekanlarında sabahın ilk ışıklarına kadar müzik eşliğinde doyasıya eğlenebilirsiniz. En iyi gece kulübü ve eğlence mekanları bulabileceğiniz Bodrum’da en popüler mekanlar arasında Club Catamaran yer alır. Club Catamaran kendine özel yapısıyla yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekiyor.   

Club Catamaran Bodrum Nerede?

Club Catamaran, 1500 kişi kapasiteli, yüzen bir club olmak üzere özel olarak dizayn edilmiştir. Büyüklüğü ve farklı konseptiyle ön plana çıkan Club Catamaran teknesi, özel iskelesi, sahili ve sahildeki club binaları ile toplam 2500 konuk kapasitesine sahiptir.

Gelişmiş ses ve müzik sistemlerinin yanı sıra toplamda 5 tane bara sahiptir. Bu barlardan Ahtapot Bar, Sandal Bar, İstiridye Bar ve VIP Bar tekne üzerinde bulunur.  Barlardan bir tanesi de sahilde yer alır. Tam teşekküllü barlarda gece boyu eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Denizin üstünde, camdan imal edilmiş olan geniş dans pisti de dans ederken eğlenceli görüntüler sunuyor. Pist, dans ederken denizi ve balıkları izleme şansı sağlıyor. Club Catamaran her gece kendine has canlı Showlar ile eğlenceyi bir adım öteye taşıyor. Canlı Showlar ve müziklerle eğlencenin sınırlarını zorlayabilirsiniz.

Club Catamaran her gün yerli ve yabancı turistler tarafından ziyaret ediliyor. Siz de Bodrum’da tatile geldiğinizde doyasıya eğlenmek istiyorsanız tercihinizi Club Catamaran’dan yana kullanabilirsiniz.

Club Catamaran Bodrum’a Nasıl Gidilir?

Bodrum Barlar Sokağı içerisinde yer alan Club Catamaran, Dr. Alimbey Cad. Barlar Sokağı Bodrum merkez mevkiinde yer alıyor.

0 Yorum

Benzer İçerikler

YEME - İÇME
Buselik Bodrum Nerede? Nasıl Gidilir?