19 Ağustos 2022
3171
ABONE OL

Bodrum Meyhaneleri

Bodrum meyhaneleri, meyhane kültürünü en iyi şekilde yansıtan mekanalar arasında yer alıyor. Hoş sohbetler yapılabilecek, güzel mezelerin tadına bakılabilecek ve çeşitli içkiler yudumlanabilecek meyhaneler, Bodrum’da geniş bir yelpaze sunuyor. Bodrum Yarımadası’nı ziyaret eden kişilerin ilgi gösterdiği mekanlar arasında Bodrum meyhaneleri bulunuyor.

Bodrum Meyhaneleri

Bodrum Meyhaneler Sokağı adı ile tanınan ve birçok meyhaneye ev sahipliği yapan bu sokak hem yazın hem de kışın sıklıkla ziyaret ediliyor. Kalabalık ve eğlenceli bir sokak olan Bodrum Meyhaneler Sokağı, Bodrum yerel lezzetlerini servis eden meyhaneleri içerisinde barındırıyor. İşte sizler için derlediğimiz Bodrum en iyi meyhaneler

Bodrum Müdavim Meyhane

Müdavim Meyhane Bodrum, bir yanı denize diğer yanı çarşıya açılan bir meyhanedir. Gündüzleri keyifli vakit geçirebileceğiniz bir lokanta iken, akşamları eğlenceli bir meyhane olarak hizmet sunuyor. Müdavim Meyhane’nin sahil kısmında akşam vakitlerinde keyifli bir meyhane deneyimi yaşayabilirsiniz. Meyhane kültürünü en güzel şekilde yansıtan bu meyhane, yöresel lezzetlerin çoğunlukta olduğu bir menüye sahip. Bu mekanın terasında çalan Türk sanat müziği ile kendinizi nostaljik bir esintinin kollarına bırakabilirsiniz.

Müşkülpesent Bodrum

Müşkülpesent Bodrum, her mevsim hizmet veren bir Bodrum meyhanesidir. Nostaljik ambiyansı ile ilgi gören Müşkülpesent, Cumhuriyet’in ilk yıllarındaki İstanbul’u dekorasyonu ile gözler önüne seriyor. Özgün atmosferi ile eski meyhaneleri hatırlatan Müşkülpesent, huzur veren bir dizayna sahip.  Bodrum’da benzersiz bir meyhane keyfi yaşatan Müşkülpesent, Türkçe şarkılar ile özünü yansıtıyor. Aynı zamanda lezzetli mezeler servis eden Müşkülpesent, duvarlarında bulunan misafir resimleri ile samimi bir havaya sahip.

İki Sandal Meyhanesi

Kumbahçe Mahallesi’nde bulunan İki Sandal Meyhanesi, Bodrum meyhane seçenekleri arasında oldukça ilgi görenlerden biri oluyor. Özel tarifler ile yapılmış olan mezelerini, taze içkilerinin yanında servis eden İki Sandal Meyhanesi, birçok farklı lezzeti tadabileceğiniz en uygun mekan. Balık turşusu, Çerkes salatası gibi birçok lezzetin tadına bakabileceğiniz İki Sandal Meyhanesi, aynı zamanda lezzetli deniz ürünleriyle de dikkat çekiyor. Misafirlerine iddialı bir menü sunan İki Sandal Meyhanesi hem bölge ahalisi hem de turistler tarafından sıkça tercih ediliyor.

Koyver Meyhane

Koyver Meyhane, akşamüzeri başladığı meze ve içki servisine gece son veriyor. Bodrum Adliye Sokak’ta konumlanmış olan Koyver Meyhane, limon, zeytin ve nar ağaçlarının bulunduğu bir bahçeye sahip. Bu özelliği ile doğanın göbeğinde rakı içip lezzetli mezeleri deneyimleyebilirsiniz.

Koyver Meyhane, daha önce hiç denemediğiniz lezzetleri sizlere servis ediyor. Karamel kıvamında soğanlı mantar, pancarlı kuskus, kuru kayısılı ve zerdeçallı fava gibi mezeleri içkilerinizin yanında deneme imkanı sunuyor.

Tevazu Meyhanesi

Bodrum Merkez meyhaneler arasında yer alan Tevazu Meyhanesi, Retro tarzı ile ilgi çekici bir mekan. Türk sanat müziği işliğinde rakınızı yudumlayarak lezzetli mezelerin tadına bakabileceğiniz Tevazu Meyhanesi, sevdiklerinizle hoş sohbetler yapabileceğiniz Bodrum meyhaneleri arasında bulunuyor.

Latife Hanım Meyhanesi

Bodrum’un en popüler mevkilerinden biri Yalıkavak’ta konumlanmış olan Latife Hanım Meyhanesi, eski zaman meyhanelerinden izler taşıyor. Cumhuriyet dönemi esintileri olan Latife Hanım Meyhanesi, nostaljik ambiyansı ile sizi tarihe götürüyor. Ağırlıklı olarak deniz ürünleri bulunan menüsü ile eşsiz bir rakı balık mekanı olarak tercih ediliyor.

Memedof Meyhanesi

Memedof Meyhanesi, Marinanın karşı tarafında yer alıyor. Özellikle yaz sezonunda bölgenin nüfusunun iki katına çıkması ile birlikte kalabalık olan bu meyhane, en ideal rakı balık restoranı alternatifleri arasındadır. Deniz ürünleri, mezeleri ve yöresel lezzetleri ile çeşitlilik içeren bir menü sunuyor.

0 Yorum

NÖBETÇİ ECZANELER
4 Mart 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
3 Mart 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
2 Mart 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
1 Mart 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
29 Şubat 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
28 Şubat 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler

Benzer İçerikler

YEME - İÇME
Türkbükü En İyi Restoranlar