25 Mart 2021
617
ABONE OL

Bodrum Meyhaneleri

Meyhaneler kültürümüzün önemli bir parçasını oluşturuyor. Sohbet eşliğinde yemek yiyip eğlenmek oldukça keyiflidir. Bodrum meyhaneleri, yerli ve yabancı turistin en fazla rağbet gösterdiği mekanlar arasında yer alıyor. Bodrum Meyhaneler Sokağı, onlarca meyhaneye ev sahipliği yapıyor.

Bodrum Meyhaneleri

Bodrum Meyhaneler Sokağı her dönemde hareketli ve eğlencelidir. Bodrum meyhanelerinde yöreye ait lezzetleri tadıp rakı içmenin keyfi bambaşkadır. Bodrum’da gönlünüzce eğlenebileceğiniz meyhaneleri sizle unutulmaz bir akşam yaşatıyor.

Bodrum Müdavim Meyhane

Bodrum Müdavim Meyhane, bir tarafı çarşıya, diğer tarafı denize açılan meyhanedir. Mekan, gündüzleri keyifli bir lokanta ve plaj, akşamları ise keyifli bir meyhane olarak hizmet veriyor. Mekanın sahil kısmı akşamları keyifli bir meyhane atmosferine dönüşüyor. Yöresel lezzetlerin ağırlıklı olduğu bir menü ile hizmet veren Müdavim Meyhane, lezzetli ve sağlıklı yemekler ile keyifli bir akşam geçirmenizi sağlıyor. Özellikle yaz sezonunda Müdavim Meyhane teras katında Türk sanat müziği ile müdavimlerini ağırlıyor.

İki Sandal Meyhanesi

Kumbahçe Mahallesi'nde yer alan İki Sandal Meyhanesi, Bodrum meyhaneleri arasında en dikkat çeken mekanlardan biri. Özel tariflerle hazırlanan birçok mezesi bulunan mekanda tadabileceğiniz birçok farklı lezzet yer alıyor. Çerkes salatası, balık turşusu gibi pek çok lezzeti bulabilirsiniz. Mekan ayrıca deniz ürünleriyle de iddialı bir menü sunuyor. Meyhanede ana yemek olarak et ve balık tercih edebilirsiniz.

Latife Hanım Meyhanesi

Bodrum’un en popüler beldelerinden biri olan Yalıkavak’ta bulunan Latife Hanım Meyhanesi cumhuriyet dönemi esintiler taşıyan bir mekan olarak karşımıza çıkıyor. Menüde deniz ürünleri ağırlıklı olarak bulunuyor. Türk sanat müziği eşliğinde nostaljik bir atmosfer yaşamak istiyorsanız Latife Hanım Meyhanesi tam size göre!

Tevazu Meyhanesi

Bodrum merkezde yer alan Tevazu Meyhanesi, Bodrum’un en özel mekanlarından biri olma özelliğini taşıyor. Retro konseptiyle dikkat çeken Tevazu Meyhanesi, Türk sanat müziği eşliğinde sohbet edip, keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

Memedof Restaurant

Bodrum’un en güzel mekanlarından biri olan Memedof Restaurant, Marinanın karşısında yer alan ve özellikle yaz sezonunda tıklım tıklım dolu olan rakı balık restoranıdır.

Mezeleri oldukça beğenilen Memedof Restaurant, deniz ürünleri, yöresel lezzetleri ile lezzetli bir menü sunuyor.

0 Yorum

Benzer İçerikler

YEME - İÇME
Buselik Bodrum Nerede? Nasıl Gidilir?
YEME - İÇME
Bodrum Barlar Sokağı ve Bodrum Barları
YEME - İÇME
Bodrum Meyhaneleri
Bodrum Meyhaneleri
25.03.2021
617
YEME - İÇME
Bodrum Canlı Müzik Mekanları