23 Mart 2021
400
ABONE OL

Bodrum Gece Kulüpleri

Bodrum denizi ve doğal güzellikleriyle tanınsa da gece hayatıyla da ünlü bir turizm merkezidir. Bodrum hem gündüz hem de gece hayatıyla eğlenceli ve hareketlidir. Gündüz güneşin ve denizin tadını çıkaran turistler, gece sabahın ilk ışıklarına kadar eğlencenin doruklarına ulaşıyor.

Bodrum Gece Kulüpleri

Bodrum, çok sayıda dünya çapında disko, gece kulübü, canlı müzik ve kareoke mekanlarına ev sahipliği yapıyor. Gündüz denizin tadını çıkaran turistler gece ise Bodrum eğlence mekanlarına akın ediyor. Bodrum gece kulüpleri ve eğlence mekanları sabaha kadar eğlenceyle ve müzik şöleniyle tatilcilere unutulmaz anlar yaşatıyor.

Bodrum merkezde yer alan Barlar Sokağı, Tekilacılar Sokağı ve Marina Yacht Club Bodrum’un en hareketli noktalarından biridir. Bodrum Barlar Sokağı birçok disko, bar, kafe ve gece kulübüne ev sahipliği yapıyor. Sezon boyunca oldukça hareketli olan bu mekanlarda canlı müzikler, köpüklü eğlenceler ve ünlü DJ ve sanatçılar sahne alıyor.

Bodrum Marina Yacht Club

Bodrum Marina Yacht Club, Bodrum Limanı ve tarihi Bodrum Kalesi’ne bakan eşsiz manzarasıyla özellikle yaz sezonunda oldukça hareketli olan noktalardan biridir. Bodrum’un en gözde mekanlarından biri olan Bodrum Marina Yacht Club yılın 12 ayı açıktır. Marina Yacht Club içerisinde restoranlar ve kafeler yer alıyor.

Eva Klein Bodrum

İstanbul’un en popüler eğlence mekanlarından biri olan Eva Klein, uluslararası müzisyenler, gece şovları ve özel partileri ile ziyaretçilerine eğlenceli anlar yaşatıyor.

Halikarnas Disco

Bodrum’un en ünlü gece kulübü Halikarnas, antik tiyatro şeklinde inşa edilmiş sahneye sahiptir. Işık ve ses düzeni ile köpük partilerine ev sahipliği yapan Halikarnas, sezon boyunca birbirinden popüler müzisyenler sahne alıyor. DJ performanslarının yanı sıra dışı şovlara da ev sahipliği yapıyor.

Karpuz

2013 yılında hizmet vermeye başlayan Karpuz, Bodrum Tekilacılar Sokağı’nın en popüler mekanlarından biridir. Karpuz, canlı müzik programları ile farklı ve eğlenceli mekanlardan biri olarak hizmet veriyor. Mekânın kalitesi, şık dekorasyonu ile dikkat çeken Karpuz, özellikle yaz sezonunda oldukça hareketlidir.

Kule Rock City

Bodrum Barlar Sokağı’nın en kalabalık Rock mekanlarından biridir. Dikkat çekici bir mimariye sahip olan Kule Rock City, Rock müzik sevenlerin müdavimi olduğu mekanlar arasında yer alıyor.

0 Yorum

Benzer İçerikler

YEME - İÇME
Buselik Bodrum Nerede? Nasıl Gidilir?
YEME - İÇME
Bodrum Barlar Sokağı ve Bodrum Barları
YEME - İÇME
Bodrum Meyhaneleri
Bodrum Meyhaneleri
23.03.2021
618
YEME - İÇME
Bodrum Canlı Müzik Mekanları