22 Mart 2021
1836
ABONE OL

Bodrum Gece Hayatı

Bodrum, doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra gece hayatıyla da ünlüdür. Zengin ve çeşitli bir gece hayatına sahip olan Bodrum, büyük açık hava plaj partileri ve birçok eğlence mekanı Bodrum’da mevcuttur. Gündüzleri denizin ve güneşin tadını çıkaran tatilciler, gece sabaha kadar Bodrum mekanlarında eğlencenin tadını çıkarıyor.

Bodrum Gece Hayatı

Bodrum Barlar Sokağı, Bodrum’un en hareketli noktalarından biridir. Bodrum’da birçok kaliteli gece kulübü bulunuyor. Marina, Barlar Sokağı ve Halikarnas üzerinde pek çok kafe, bar gibi eğlence mekanında eğlencenin tadını çıkarıyor.

Bodrum gece kulüplerinde sabaha kadar süren müzik eşliğinde doyasıya eğlenebilirsiniz. Gece kulüpleri, barlar, eğlence mekanları yanı sıra akustik müzik eşliğinde eğlenebileceğiniz pek çok mekan bulabilirsiniz. En iyi eğlence mekanlarını bulabileceğiniz Bodrum gece kulüpleri arasından tarzınıza uygun müzik yapan mekanlarda güzel vakit geçirebilirsiniz.

Gündüz deniz ve güneşin tadını çıkaran turistler, gece eğlence mekanlarında müziğin ve eğlencenin tadını çıkarıyor. Bodrum gece kulüplerini sizler için derledik.

Bodrum Barlar Sokağı

Bodrum merkezde yar alan ve birçok eğlence mekanına ev sahipliği yapan Barlar Sokağı, her yıl binlerce turistin eğlendiği bir noktadır. Gün batımının ardından yavaş yavaş hareketlenen ve sabahın ilk ışıklarına kadar canlı olan Barlar Sokağında her türden müzik yapan mekan bulabilirsiniz.

4 km uzunluğundaki Barlar Sokağında yaz sezonunda tıklım tıklım olan mekanlarda köpüklü partiler ile ünlü DJ’ler ve sanatçılar sahne alıyor. Işık şovları ile eğlencenin doruk noktasına çıkarıyor.

Bodrum Tekilacılar Sokağı

Bodrum Barlar Sokağından daha kalabalık bir nokta olan Bodrum Tekilacılar Sokağı, onlarca mekana ev sahipliği yapıyor. Sabaha kadar eğlencenin ve müziğin tadını çıkarabileceğiniz bu noktada, mekanlar sabah 4’e kadar açıktır.

Club Catamaran

Club Catamaran, 1500 kişilik kapasiteye sahiptir. Denizde eğlencenin tadını çıkarmak isteyenler için yüzen bir gece kulübü olarak hizmet veriyor. Catamaran özel iskelesi, sahili ve sahildeki kulüpleri ile geniş bir eğlence mekanı olarak yer alıyor. Ahtapot Bar, Sandal Bar, İstiridye Bar ve VIP Bar olmak üzere, toplamda 4 adet bar ile tekne üzerinde - bir adet bar olmak üzere toplamda 5 adet bara sahiptir.

0 Yorum

NÖBETÇİ ECZANELER
4 Mart 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
3 Mart 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
2 Mart 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
1 Mart 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
29 Şubat 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
28 Şubat 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler

Benzer İçerikler

YEME - İÇME
Türkbükü En İyi Restoranlar