24 Mart 2021
756
ABONE OL

Bodrum Canlı Müzik Mekanları

Bodrum özellikle yaz sezonunda oldukça hareketlidir. Yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği Bodrum’da gündüz deniz ve güneşin tadı çıkarılırken, gece de eğlence ve müzik sabahın ilk ışıklarına kadar sürüyor.

Bodrum Canlı Müzik Mekanları

Bodrum denilince akla ünlü gece hayatı geliyor. Gündüz denizin tadının çıkarıldığı Bodrum’da akşam sabaha kadar sürecek eğlence başlıyor. Bodrum’da birçok kafe, bar, eğlence mekanı bulunuyor. Bodrum’da canlı müziğin en iyi adreslerini sizler için derledik.

Mavi Bar

Bodrum merkezde yer alan Mavi Bar, Barlar Sokağı'nda yer alıyor. Caz ağırlıklı müzik yapan Mavi Bar, salaş ve samimi bir ortam sunuyor. Canlı müzik akşamlarında oldukça dolu olan mekanda unutulmaz anlar yaşayabilir, eğlenceli bir akşam geçirebilirsiniz.

Karpuz

Tekilacılar Sokağı'nda bulunan Karpuz, farklı konseptiyle özellikle yaz sezonunda Bodrum’un favori mekanları arasında yer alıyor. Hem Bodrumluların hem de tatilcilerin vazgeçemediği adreslerden biri olan Karpuz, canlı müzik performanslarıyla eğlenceli bir akşam sunuyor.

People Bodrum

Türkbükü Kuum Otel’de hizmet veren People, canlı müzik performanslarıyla konuklarına muhteşem bir gece yaşatıyor. Özellikle Türkçe canlı müzik performansları sunan mekan, birçok popüler sanatçıya da ev sahipliği yapıyor. Özellikle yaz sezonunda oldukça dolu olan mekan, Bodrum gecelerine ayrı bir hava katıyor.

Mandalin Bar

Bodrum Barlar Sokağında yer alan Mandalin Bar, favori canlı müzik mekanları arasında yer alıyor. Farklı konseptiyle dikkat çeken mekanda farklı sanatçılar sahne alıyor. Canlı müzik performansının yanı sıra DJ’ler de sahne alıyor. Mandalin Bar ile eğlence ve müziğe doyacaksınız.

Kule Rock City

Bodrum’un en ünlü mekanlarından biri olan Kule Rock City, Bodrum Barlar Sokağı'nda hizmet veriyor. Yerli rock şarkılarının dinleyicilerle buluştuğu mekan, özellikle yaz sezonunda oldukça kalabalık oluyor. Bodrum’un en iyileri arasında yer alan mekan farklı konseptiyle dikkat çekiyor.

Moonlight Cafe Bar

Gündüzleri cafe, gece ise bar olarak hizmet veren Moonlight, ay ışığı manzarasıyla dikkat çekiyor. Denize sıfır mekanda samimi ve salaş bir ortam sizleri bekliyor.

Sess Türkbükü

Türkbükü’nün en favori mekanlarından biri olan Sess Türkbükü, Türkçe müzikle eğlencenin doruklarına çıkarıyor. Özellikle yaz sezonunda oldukça kalabalık olan mekanın pek çok müdavimi bulunuyor.

0 Yorum

Benzer İçerikler

YEME - İÇME
Buselik Bodrum Nerede? Nasıl Gidilir?
YEME - İÇME
Bodrum Barlar Sokağı ve Bodrum Barları
YEME - İÇME
Bodrum Meyhaneleri
Bodrum Meyhaneleri
24.03.2021
618
YEME - İÇME
Bodrum Canlı Müzik Mekanları