29 Mart 2021
302
ABONE OL

Bodrum Barlar Sokağı ve Bodrum Barları

Bodrum hem doğal güzellikleriyle hem de ünlü gece hayatıyla yılın her mevsiminde yerli ve yabancı turisti kendine çekmeyi başarıyor. Dünyaca ünlü tatil merkezi olan Bodrum hem deniz ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz hem de doyasıya eğlenebileceğiniz pek çok seçenek sunuyor.

Bodrum Barlar Sokağı ve Bodrum Barları

Bodrum’da gündüz güneşin ve denizin tadını doyasıya çıkarabilir, doğa içerisinde yürüyüş yapabilir veya tarihi yerleri ziyaret edebilirsiniz. Bodrum hem doğal hem de tarihi yerler açısından pek çok seçeneğe sahiptir. Bu nedenle tüm gün güneşlenip denizin tadını çıkarabilir ya da farklı bir organizasyon yapabilirsiniz. Geceleri ise eğlence ve müziğin tadını çıkarabileceğiniz pek çok alanda eğlenebilirsiniz.

Bodrum hem yurt içi hem de yurt dışında gece hayatıyla ünlüdür. Birçok eğlence mekanına, barlara ev sahipliği yapan Bodrum’da her türde eğlenebileceğiniz ve vakit geçirebileceğiniz mekanlarda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirsiniz.

Bodrum Barlar Sokağı

Bodrum’un en ünlü sokaklarından biri olan Barlar Sokağı, birçok bar ve eğlence mekanına ev sahipliği yapıyor. Bodrum’un gece hayatının merkezi konumunda yer alan Barlar Sokağı, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebileceğiniz adreslerden biridir.

Mandalin Sound Bar

Bodrum Barlar Sokağı’nda bulunan Mandalin Sound Bar, Bodrum’un en favori mekanları arasında yer alıyor. Yılın her döneminde açık olan mekan gece 22.00’de açılıyor ve 04.00’e kadar hizmet veriyor. Türkçe pop müziğin önde gelen isimlerini ağırlayan otantik mekan, canlı müzik kulübü ve bar olarak hizmet veriyor. Mekan genellikle yoğun olduğu için rezervasyon yaptırarak konser ve diğer organizasyonlara katılabilirsiniz.

Kule Rock City

Bodrum Barlar Sokağı’nın favori bir diğer mekanı ise Kule Rock City’dir. 18.00’de açılan mekanda saat 05.00’e kadar eğlenebiliyorsunuz. Mekanda canlı müzik etkinlikleri, DJ performansları ile kaliteli rock müziğin en iyilerini dinleyebiliyorsunuz. Özellikle yaz sezonunda oldukça kalabalık olan Kule Rock City ile rock müzik eşliğinde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirsiniz.

Yok Deve Bar

Bodrum Barlar Sokağı’nın ünlü mekanlarından biri de Yok Deve, yaz-kış açık olan mekanlardan biri. Türkçe rock müzik dinlemek için ideal mekanlar arasında yer alan mekanda müzik eşliğinde eğlencenin doruklarına ulaşabilirsiniz. 

0 Yorum

Benzer İçerikler

YEME - İÇME
Buselik Bodrum Nerede? Nasıl Gidilir?
YEME - İÇME
Bodrum Barlar Sokağı ve Bodrum Barları
YEME - İÇME
Bodrum Meyhaneleri
Bodrum Meyhaneleri
29.03.2021
617
YEME - İÇME
Bodrum Canlı Müzik Mekanları