11 Ekim 2022
2266
ABONE OL

Bitez Kahvaltı Mekanları

Kahvaltı, Türk toplumunun istisnasız en sevdiği öğündür desek abartmış olmayız. Kahvaltı karnımızı doyurmakla beraber hem gözümüzü hem de gönlümüzü doyurur. Cemal Süreya’nın ifade ettiği gibi, “Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı.”

Bitez Kahvaltı Mekanları

Yaz tatili denince akla ilk gelen destinasyonlardan biri olan Bodrum, sadece plajları ile değil damakları şenlendiren kahvaltı mekânları ile de oldukça ilgi görmektedir. İster hafta içi ister hafta sonu isterseniz de yaz tatili için tercih edebileceğiniz mükellef kahvaltı sofralarına sahip mekânları sizler için derledik.

Quzine Kahvaltı Evi

Yemyeşil ferah bir bahçe içerisinde bulunan mekân el yapımı, taze ürünler, mis kokulu çay sunmaktadır. Ev sıcaklığında kahvaltı yapma hissini yaşayacağınız mekânın lezzetlerine doyamayacaksınız.

Sınırsız serpme kahvaltı hizmeti sunan mekân hem yaz hem kış 09:00 – 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Kuytu Bahçe

Kuytu Bahçe; dallarından toplanan meyvelerinden reçeller, gezen tavuk yumurtaları, el açması sıcacık hamur işleri ve damakları şenlendiren sürpriz lezzetler sunmaktadır. 3,5 dönüm mandalina bahçesinde kahvaltı yapabileceğiniz bu mekânın müdavimi olacaksınız.

Yaz sezonunda saat 09:00 – 16:00’a kadar hizmet sunun mekân, kış sezonunda ise 09:00 – 14:00’a kadar hizmet vermektedir.

Sefte Bahçe

Doğayla iç içe bir alanda hizmet veren Sefte Bahçe; sıcacık, samimi ortamı ile kendine hayran bırakan bir mekandır. Trakya’dan özel getirttikleri 3 çeşit peynir, mevsim meyvelerinden reçeller, büyük bir demlik sıcacık çay ile kahvaltınız daha tatlanacak. Anne eli lezzetinin yemeklere yansıtıldığı bu mekânda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Sefte Bahçe, yaz – kış 09:00 – 16:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bahçe Gümüşlük

Tarihi bir alana konumlu mekânda kahvaltı yapmak isteyenlerin adresi. Serpme Kahvaltı ve Bahçe Kahvaltı adında iki çeşit menüsü vardır. Ege kahvaltısının en leziz haliyle bu mekânda buluşacaksınız.

Bahçe Gümüşlük, 09:00 – 14:00 saatleri arasında açıktır.

Kozalak Kahvaltı Evi

Bodrum’a tepeden bakan bir bölgede yer alan mekânın hem havasına hem de lezzetlerine bayılacaksınız. 3 çeşit nefis reçeli, menemeni, kavurması, börekleri ve taze sıkılmış meyve suları ile keyifli bir kahvaltı yapacaksınız.

Yaz – kış açık olan kahvaltı evi 09:00 – 15:30 saatleri arasında hizmet sunmaktadır.

0 Yorum

NÖBETÇİ ECZANELER
23 Temmuz 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
22 Temmuz 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
21 Temmuz 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
20 Temmuz 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
19 Temmuz 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
18 Temmuz 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler

Benzer İçerikler

YEME - İÇME
Türkbükü En İyi Restoranlar