12 Ağustos 2022
3547
ABONE OL

Yalıkavak Marina

Türkiye’nin en yüksek kapasiteli süper yat marinası olan Yalıkavak Marina, dünya yat sektörünün en saydın kurumları arasında bulunuyor. Yacht Harbour Associaton tarafından Dünyanın En İyi Süper Marinası ödülü alan ve 5 Altın Çapa sahibi olan bu yat marinası yalnızca Türkiye’ye değil, dünyaya ismini duyurarak popülerliğini artırıyor.

Yalıkavak Marina

Yalıkavak Marina hem tekne sahiplerine hem de ziyaretçilerine çağa uygun bir ambiyans ile yat limanı sunuyor. Yüksek kapasitesi ile dikkat çeken Yalıkavak Marina, lüks tesisleri ve tecrübeli teknik servisi ile en küçük yatlardan en büyük yatlara kadar hizmet veriyor. Süper yatlara hizmet veren Yalıkavak Marina, özellikle yabancı mega yatlar tarafından rağbet görüyor. Dünyadaki en lüks ve en büyük yatları ağırlayan Yalıkavak Marina, karada 140, denizde ise 620 tekneye ev sahipliği yapabilecek kapasiteye sahip.

Bodrum’un en kapsamlı mega yat marinası olan Yalıkavak Marina mağazalar, sosyal alanlar, oteller, yeşil alanlar ve alışveriş merkezleri konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir. Ziyaretçilerine geniş bir alanda hizmet veren Yalıkavak Marina, 24 saat boyunca her açıdan güvenlik kamerası ile denetleniyor.

Yalıkavak Marina restoranlar açısından da oldukça geniş seçenekler sunuyor. 100’den fazla markaya ev sahipliği yapan Yalıkavak Marina misafirlerini hem Türk hem dünya mutfağından örneklerle karşılıyor. Yalıkavak Marina, gurme restoranları, kafeleri, kulüpleri, uluslararası ödül sahibi otelleri, barları ve mavi bayraklı plajları sayesinde misafirlerini lüks bir anlayışla buluşturuyor. El değmemiş güzelliği ve tertemiz plajları ile ilgi gören Bodrum Yalıkavak, tüm boyunca sıcak hava koşulları sağlayan iklimi sayesinde tatil için sıklıkla tercih ediliyor. Peki, Yalıkavak Marina nerede?

Yalıkavak Marina Nerede?

Bodrum’um meşhur beldeleri arasında yer alan Yalıkavak, Bodrum yarımadasının kuzeybatısında yer alıyor. Bodrum’un kuzeybatı sahiline ev sahipliği yapan Yalıkavak, merkeze 20 kilometre mesafede bulunuyor. Şehir içi ulaşım imkanlarından yararlanarak merkezden yarım saat içerisinde varılabilen Yalıkavak Marina’nın, yaz sezonlarında mega yatlar, yerli ve yabancı turistler ile popülerliği artıyor.

Yalıkavak Marina Yol Tarifi

Yalıkavak Marina yol tarifi, Bodrum’un çeşitli güzelliklerini ziyaret edebilme yolu sunuyor. Pek çok yol ile ulaşabileceğiniz Yalıkavak Marina’dan da çeşitli yerlere gidebilme imkanı sahip olabilirsiniz. Yalıkavak Marina’ya gelip, mest edecek güzelliğe sahip koyları ve sahilleri gezerek Bodrum havasını iyice alabilirsiniz.

0 Yorum

NÖBETÇİ ECZANELER
18 Haziran 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
17 Haziran 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
16 Haziran 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
15 Haziran 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
14 Haziran 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
13 Haziran 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler

Benzer İçerikler

TURİZM
Bodrum Mavi Yolculuk 2023
Bodrum Mavi Yolculuk 2023
31.12.2020
423