19 Ekim 2020
89

Lüks Yatlar Dar ve Sunrays Marmaris’te

Dünyanın en iyi yatları arasında gösterilen 90 metre uzunluğundaki “Dar” ile 86 metre uzunluğundaki “Sunrays”, gözde turizm merkezlerinden Marmaris’e demirledi.

Lüks Yatlar Dar ve Sunrays Marmaris’te

Hisarönü Körfezi’nde bir süredir demirleyen ultra lüks mega yatlarda Rusya ve Hindistanlı dolar milyarderi iş insanlarının tatil yaptığı öğrenildi.

World Superyacht Awards 2019’da “yılın motor yatı” seçilen agresif görünümlü bir köpekbalığı silüetini andıran “Dar” isimli yat, biri ana süit olmak üzere 7 kabinde 14 misafir ağırlayabiliyor. Yatta 31 mürettebat görev yapıyor.

Cayman Adaları bayraklı 90 metre uzunluğundaki yatta, Forbes dergisine göre dolar milyarderi olan Ürdün asıllı Rusya vatandaşı iş insanı Ziyad Manasır'ın, ailesiyle birlikte tatil yaptığı öğrenildi

14 Metre Genişliğinde Lüks Yat “Sunrays”

Cayman Adaları bayraklı 86 metre uzunluğundaki “Sunrays” ise kiralık olarak zengin misafirlere hizmet veriyor.

Uluslararası Süperyat Derneği (ISS) tarafından 2010’un en iyi yatı unvanını taşıyan Sunrays, 14 metre genişliğiyle ve lüks tasarımıyla dikkat çekiyor.

Dolar milyarderi Hindistan uyruklu iş insanı Ravikant Ruia ve misafirleri ile Hisarönü Körfezi’nin eşsiz güzelliğinin tadını çıkarıyor.  

0 Yorum

Benzer İçerikler