02 Haziran 2021
1337
ABONE OL

Gümbet Tekne Turları

Bodrum doğal ve tarihi güzellikleriyle hem yerli hem de yabancı turistlerin gözde turizm destinasyonlarının başında yer alır. Özellikle yaz sezonunda oldukça kalabalık ve hareketli bir sezon geçiren Bodrum, mavi tur, tekne turları ve daha pek çok etkinlikle doyasıya bir tatil geçirmenizi sağlıyor.

Gümbet Tekne Turları

Bodrum denilince akla deniz, kum, güneş üçlüsü gelir. Bodrum’da uzun sahil şeridi boyunca yer alan muhteşem koylar, tekne ile deniz turu sevenler için pek çok fırsatı beraberinde getiriyor. Bodrum’da koylara düzenlenen günübirlik tekne turları ile hem denizin tadını doyasıya çıkarabilir hem de yeni yerler keşfedebilirsiniz.

Bodrum tekne turları arasında pek çok alternatif bulunuyor. Her şey dahil tekne turları, köpüklü tekne turları gibi farklı konseptlerde tekne turlarını tercih edebilirsiniz. Karışık olarak katılabileceğiniz tekne turuyla birlikte özel tekne turlarıyla da denizin tadını çıkarabilmeniz mümkün.

Bodrum’da pek çok noktadan tekne turu seferleri kalkıyor. Bu turlar arasında en popüler olan Bodrum merkezde Halikarnas Limanı iskelesinden yapılan Bodrum Tekne Turu tercih edilebilir. Bodrum ‘da en çok tercih edilen ikinci popüler yer ise Gümbet beldesidir.

Gümbet Tekne Turları Nereden Kalkıyor?

Gümbet tekne turları ile keyifli bir gezintiye çıkmak istiyorsanız, pek çok özel tekne turu firması bulunuyor. Sabah saatlerinde başlayan turlar akşam saatlerinde sona eriyor. Eğlenceli animasyonlarla keyifli zaman geçirebileceğiniz bu tekne turlarında Bodrum’un farklı noktalarında masmavi sularda yüzerek turun tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.  

Gümbet’teki liman iskelesinden kalkan Gümbet tekne turları, özellikle Gümbet’te tatil yapanlar için ideal tekne turu rotası arasında yer alıyor. Gümbet’te tatil yapanlar için zahmetsiz bir tekne turu deneyimi sunan bu turlar saat sabah 10:30’da kalkıyor ve akşam saatlerinde saat 16:30’a kadar sürüyor. Tekneler genel olarak 2 katlı olarak hizmet veriyor.

Gümbet tekne turlarında pandemi koşullarına uygun olarak koronavirüs tedbirleri kapsamında güvenli seyahat edebileceğiniz bir ortam sunuluyor. Sahil şeridi sırasınca turkuaz rengi sularda tekne gezisi yapabileceğiniz harika bir deneyim yaşatan Gümbet tekne turları ile belirli noktalarda yüzebilir ve muhteşem manzarayı seyredebileceğiniz keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

0 Yorum

NÖBETÇİ ECZANELER
4 Mart 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
3 Mart 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
2 Mart 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
1 Mart 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
29 Şubat 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
28 Şubat 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler

Benzer İçerikler

TURİZM
Bodrum Mavi Yolculuk 2023
Bodrum Mavi Yolculuk 2023
02.06.2021
307