30 Aralık 2020
86
ABONE OL

D-Marin Turgutreis

Gözde tatil adreslerinden Bodrum tekne ve yatlar için kaliteli hizmet sağlayan dünya çapında marinalara ev sahipliği yapıyor. D-Marin Turgutreis, Ege ve Akdeniz’in en prestijli yat limanlarından biridir. Turgutreis kasabasının eşsiz kıyılarında inci kolye gibi uzanan D-Marin Turgutreis, kendine özgü atmosferiyle konuklarına bu doğal ortamın tadını çıkaracakları muhteşem bir ortam sunuyor. 

D-Marin Turgutreis

D-Marin’in amiral gemisi olan D-Marin Turgutreis, Bodrum’a yalnızca 20 km uzaklıkta bulunuyor. Doğuş Grubu’nun sahibi olduğu D-Marin Turgutreis, sadece bir yat limanı değil aynı zamanda alışveriş ve eğlence merkezi, sosyal tesisleri ile ziyaretçilerini ağırlıyor. D-Marin Turgutreis, Bodrum’dan sonra ikinci bir gümrük kapısını bulunduruyor.

D-Marin Turgutreis, denizci yaşam tarzının avantajlarıyla Bodrum yarımadasının muhteşem atmosferini ve tarihini birleştirerek zengin bir marina atmosferi yaratıyor. Ödüllü bir yat limanı olan D-Marin Turgutreis: Yacht Club, şık butikler, galeriler, restoranlar, cafeler ile yerli ve yabancı misafirlere güzel ve keyifli bir ortam sunuyor.

Modern Yaşamın Tüm İhtiyaçları Düşünülmüş

Karada 100.000 m2, denizde 110.000 m2 yerleşim alanı bulunan Turgutreis, 75 m’ye kadar 550 yat bağlama ve 150 karada park kapasitesine sahiptir. D-Marin Turgutreis, her tür teknik, sosyal ve idari hizmet için uygun ekipman ve imkanlarıyla yatlara ve sahiplerine yüksek standartlarda hizmet sağlıyor. D-Marin Turgutreis, teknolojinin tüm imkanlarından faydalanılarak konukların denizle bir arada yaşarken modern yaşamın ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri tüm sosyal hizmetleri bir arada sunuyor.

Marina’da özellikle yaz sezonunda sıklıkla tercih edilen feribot seferleri de düşünülerek Feribot Yanaşma Rıhtımı ile Gümrük, Gümrük Muhafaza, Pasaport Polisi, Liman Başkanı ve Sahil Sıhhiye’ye de yer verilmiş. D-Marin Turgutreis’in karşısında yer alan Yunan Adaları (Kos, Kalimnos, Leros, Patmos ve Rodos) ve ayrıcı yurtiçi limanları ile Turgutreis arasında turistik feribot seferleri düzenleniyor. 

D-Marin Turgutreis, sadece bir marina olarak değil, modern ve donanımlı bir tesis olarak yerli ve yabancı konuklara hizmet veriyor. Alışveriş ve eğlence merkezlerinde restoranlar, cafeler, şık butikler ve daha fazlasını bulabileceğiniz alanlar bulunuyor. D-Marin Turgutreis, günbatımının en güzel izlenebileceği noktalardan biri. Huzurlu ve keyifli anların ardından bir kahve içerek gün batımını izleyebileceğiniz mekanlar bulunuyor.

0 Yorum

Benzer İçerikler

TURİZM
Yalıkavak Marina
Yalıkavak Marina
30.12.2020
116
TURİZM
D-Marin Turgutreis
D-Marin Turgutreis
30.12.2020
86