02 Eylül 2020
105

Bodrum Marinaları

Türkiye’nin tekne ve yat turizminin en gelişmiş noktalarından biri olan Bodrum tekne ve yatlar için kaliteli hizmet sunan dünya çapında marinalara ev sahipliği yapıyor.

Bodrum Marinaları

Bodrum yarımadasında üç adet marina yer alıyor. Bodrum merkezde bulunan Milta Bodrum Marina, Turgutreis’te yer alan D–Marin Marina ve Yalıkavak’ta bulunan Yalıkavak Marina aynı zamanda Ege ve Akdeniz’in en popüler Bodrum marinaları arasında bulunuyor. 

Milta Bodrum Marina

Bodrum merkezde yer alan Milta Bodrum Marina, Ege ve Akdeniz’in en prestijli marinaları arasında yer alıyor. Şehir içinde kolay imkanı ve tecrübeli kadrosuyla dikkat çeken Milta Bodrum Marina, denizde 425 ve karada 50 yata tam teşekküllü teknik servis imkanı sunuyor.

Birçok eğlence ve yeme-içme mekana ev sahipliği yapan marina, mavi bayrak ve 5 Altın Çıpa ödülünün de sahibidir. 

D-Marin Turgutreis

D-Marin Turgutreis Bodrum’un merkezine 20 km mesafede bulunan Turgutreis’te yer alıyor. D-Marin Marina içerisinde Yat Kulübü, Blue Point Beach Club, duty-free alışveriş ve helikopter pisti, butikleri, galerileri ve yeme-içme mekanları ile Ege ve Akdeniz’in en prestijli marinaları arasında yer alıyor. 550 adet yat bağlama kapasitesine sahip olan D-Marin Turgutreis, 8-15 metre arasındaki tekneler için hem tonozlu hem de parmak iskelelere, 16-75 metre arasındaki tekneler için tonozlu ve aborda bağlama imkanı sunuyor.

Yalıkavak Marina

Bodrum merkeze 18 km mesafede Yalıkavak’ta yer alan Yalıkavak Marina, Türkiye’nin ilk yüksek kapasiteli süper yat marinasıdır. 620 yatı aynı anda ağırlayabilen hem yat sahiplerine hem de misafirlerine konforlu tesisleri ve tecrübeli teknik servisiyle hizmet vermektedir.

Birçok marka ve restoranlara, kulüp ve kafelere ve çeşitli eğlence mekanlarına ev sahipliği yapan Yalıkavak Marina yıl içerisinde birçok etkinlik ve organizasyona imza atıyor.

0 Yorum

Benzer İçerikler