03 Ekim 2022
1360
ABONE OL

Bodrum Alışveriş Merkezleri

Bodrum alışveriş merkezi konusunda birçok alternatifi bölgesinde barındırır. Tarihi kültürü ve doğası ile dikkat çeken Bodrum’da, yılın her dönemi bölgesine gelen ziyaretçilerin hediyelik eşya aldığı dükkânların yanında alışveriş merkezleri de bulunur.

Bodrum Alışveriş Merkezleri

Bodrum alışveriş merkezleri, giyim, aksesuar, yeme-içme, etkinlik ve eğlence konusunda oldukça geniş bir yelpazede hizmet verir. Bodrum alışveriş yerleri arasında yer alan AVM’ler, akıllara gelebilecek tüm ihtiyaçların karşılanabileceği mekanlardandır. Bodrum giyim mağazaları ve butikler konusunda bölgesinde bulunan alışveriş merkezlerinde pek çok alternatif sunar. Avenue Bodrum AVM, Bodrum Midtown AVM ve Bodrum Oasis AVM kişilerin eğlenmek için tercih ettiği alışveriş merkezleri arasında yer alır.

Avenue Bodrum AVM

Avenue Bodrum Alışveriş Merkezi, yerel mimariden izler taşıyan, 2 katlı cadde konseptinde tasarlanan, limon ağaçları ile süslü bir alışveriş merkezidir. Bodrumda sıklıkla tercih edilen bir AVM olan Avenue Bodrum AVM, Bodrum’un dört bir yanından kolaylıkla ulaşılabilecek bir konumda bulunur. Sosyal alanlarında sevdiklerinizle vakit geçirebileceğiniz Avenue Bodrum AVM, Bodrum’da pek çok alternatif sunar.

Bodrum Midtown AVM

Bodrum’un en yeni ve en büyük alışveriş merkezi olan Midtown AVM, kapalı ve açık sinemadan alışverişe, oyun alanlarından yemek alanlarına kadar Bodrum’da birçok marka ve konsepti bir çatı altında toplar. Bodrum Midtown AVM, sinema ve çocuk oyun alanı ile her yaştan kişiye hitap eden hizmetler sunar. Bodrum Midtown mağazaları, 110 farklı seçenek sunar. Çeşitli lezzetleri ağız sulandıran bir sunum ile servis eden kafe ve restoranlara ev sahipliği yapar.

Bodrum Oasis AVM

Bodrum Oasis AVM, bölgesinin ilk alışveriş, eğlence ve kültür merkezi olarak hizmet verir. Oasis AVM, Bodrum ile uyumlu mimarisi, palmiye ve hurma ağaçları, süs havuzları, begonvilleri ve zeytin ağaçları ile benzersiz bir atmosfere sahip olan Oasis AVM, çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapar. Geleneksel köy düğünlerinin ve toplantıların yapıldığı meydanlardan esinlenilen Oasis AVM Gösteri Alanı, renkli etkinliklere şahitlik eder. Oasis AVM, taş avlu Anadolu hanlarının mimari dokusunun izlerini taşır. Kafelerin ve restoranların yer aldığı Kare Avlu, Kültür Merkezi ve sinemaların açıldığı bir açık hava fuayesi konumundadır.

0 Yorum

NÖBETÇİ ECZANELER
23 Temmuz 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
22 Temmuz 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
21 Temmuz 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
20 Temmuz 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
19 Temmuz 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler
NÖBETÇİ ECZANELER
18 Temmuz 2024 Bodrum Nöbetçi Eczaneler

Benzer İçerikler

MUĞLA
Bodrum Seçim Sonuçları 2023