12 Ocak 2021
34
ABONE OL

Bodrum Adliyesi

Farklı kültürlerle doğal güzellikleri bir araya getiren Bodrum, her dönem dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarının gelişi ile birlikte Bodrum’a gelen ziyaretçi sayısı gözle görülür bir şekilde artıyor. Sıcak yaz aylarına Bodrum’un serin denizi ile farklı bir hava katabilirsiniz.

Bodrum Adliyesi

Bodrum tarihi yapısı ve doğal güzellikleri ile ziyaretçilerine uzun süren bir gezi deneyimi sunuyor. Bölgeye tatil ya da gezi için gidiyorsanız konaklama tercihleriniz kalacağınız gün sayısına göre değişebiliyor. Özellikle kısa kaçamaklar için Bodrum’da doğanın içinde ve ilçe merkezinde pek çok alternatif bir arada sunuluyor.

Her ziyaretçinin Bodrum’da görmek ve gezmek istediği alanlar farklı olabiliyor. Doğal güzellikleri ve tabiat parkları ile göz kamaştıran Bodrum’da birçok yeri görmek için araç desteği gerekiyor. Özellikle doğal yapılar, koylar ve diğer güzellikler için farklı ulaşım yöntemlerine başvurabilirsiniz.

Bodrum gezi ve tatil olanaklarının yanı sıra yerli halkı için de pek çok hizmeti standart olarak sunuyor. Bölgede yaşayan yerli halkın faydalanabilmesi için açılan kurumların başında adliye kurumu yer alıyor. Bodrum’da ihtiyaç duymanız halinde adli sorun ve davalarınız için Bodrum Adliyesine başvurabilirsiniz.

Bodrum Adliyesi Hangi Mahkemelere Bakıyor?

Bodrum’da adli işlemlerle ilgilenmeniz gerektiğinde adliyeyi ziyaret ederek birçok dava ve mahkemeyi sonuca ulaştırabilirsiniz. Bodrum’da kısa ya da uzun süreli kaldığınız dönemlerde Bodrum Adliyesi’nde hangi davalara bakıldığını bilmiyor olabilirsiniz.

Genel olarak, Bodrum Adliyesinde birçok mahkemeye cevap bulabilirsiniz. Başta ağır ceza mahkemesi olmak üzere, diğer ceza mahkemelerine de aynı adliye üzerinden ulaşabilirsiniz. Bodrum Adliyesi’nde görülen mahkemeler şöyle sıralanabilir:

İcra Daireleri,

İş Mahkemesi,

Aile Mahkemesi,

Hukuk Mahkemeleri,

Ceza Mahkemeleri,

Ağır Ceza Mahkemeleri.

Bodrum Adliyesi Nerede?

Bodrum’daki yerli halk başta olmak üzere, birçok ziyaretçi farklı nedenlerden dolayı mahkemelere ihtiyaç duyuyor. Bodrum’da bulunduğunuz süre içerisinde birçok mahkeme türüne bölge dışına çıkmadan cevap bulabilirsiniz.

Bölgeye yabancı olan birçok ziyaretçi Bodrum Adliyesinin konum ve adres bilgilerini merak ediyor. Muğla- Bodrum sınırları içerisinde yer alan Bodrum Adliyesi, Bitez Mahallesi’nde bulunuyor. Kolay bir şekilde ulaşım sağlanan adliyeye özel araç ya da dolmuşlar aracılığı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

0 Yorum

Benzer İçerikler