15 Ekim 2020
23

Başarılı Sporculardan Başkan Gürün’e Ziyaret

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin başarılı sporcuları, Kış Spor kursları tanıtım etkinliğinde kupaları ile Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü ziyaret etti.

Başarılı Sporculardan Başkan Gürün’e Ziyaret

Pandemi nedeniyle birçok etkinliğe ara verilmesinin ardından devam etmesinde sakınca olmayan branşlarda spor kursları düzenleniyor. Tenis, voleybol, online satranç, masa tenisi, atletizm, engelli okçuluk ve özel sporcular branşları kış spor kursları ile faaliyetine başlıyor.

Bedensel Engelli Okçuluk branşı da yeni kurularak Ekim ayından itibaren Muğla Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde faaliyetlere başladı. Bedensel engelli okçular, katıldıkları turnuvalarda başarılı olarak Muğla’ya kupa kazandıran sporcular Kış Spor kursları tanıtım etkinliğinde Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü ziyaret etti.

Türkiye’de spor denilince akla ilk olarak futbolun geldiğini dile getiren Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün Büyükşehir Belediyesi ailesi olarak tüm spor branşlarına destek olmak için çalıştıklarını, Muğla’yı ve ülkemizi başarıyla temsil eden sporcular yetiştirdiklerini söyledi.

0 Yorum

Benzer İçerikler

MUĞLA
Süper Yat Bold Marmaris'te