24 Mayıs 2021
426
ABONE OL

Ortakent Kiralık Ev

Bodrum hem doğal güzellikleri hem de tarihi yapıtlarıyla yerli ve yabancı turistlerin gözde destinasyonları arasında yer alıyor. Yıl boyunca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan Bodrum doğayla iç içe ve eğlenceli bir tatil yapmak isteyenler için ideal bir tatil beldesidir.

Ortakent Kiralık Ev

Bodrum özellikle yaz aylarında oldukça kalabalık ve hareketlidir. Yıl boyunca ziyaretçi akınına uğrayan Bodrum’da gündüz deniz ve güneşin tadını çıkarırken gece ise eğlenceli gece hayatının tadını çıkarabileceğiniz pek çok mekan bulunuyor. Eğlence dolu ve hareketli bir tatil yerine daha sakin bir tatil yapmak istiyorsanız Ortakent’i tercih edebilirsiniz.

Ortakent Bodrum’un batısında yer alan ve Bodrum merkeze yaklaşık 10 km uzaklıkta yer alan tatil beldesidir. Daha çok sakin ve huzurlu bir tatil edenlerin tercih ettiği Ortakent muhteşem plajları ve koyları ile meşhurdur. Mavi bayraklı ve Bodrum yarımadasının en uzun sahiline sahip olan Ortakent’te sahilden biraz içeriye yürüdükçe mis gibi portakal ve mandalina kokuları karşılıyor sizi. Ortakent tepede yer alan eski değirmenleri ve taş evleriyle Bodrum’un tercih edilen noktalarından biridir.

Ortakent iki köyün birleşmesinden oluşmuş bir tatil beldesidir. Ortakent ve Yahşi köylerinin birleşmesinden oluşan Ortakent-Yahşi beldenin yapısını belirler. Ortakent beldenin iç kesimlerine denirken Yahşi sahil tarafına deniliyor. Ortakent’in tatilciler tarafından tercih edilmesinin en önemli nedenlerinin başında denizi yer alıyor.

Ortakent Konaklama Seçenekleri

Ortakent Yahşi’de yıl boyunca konaklayabileceğiniz pek çok alternatif yer alıyor. Bölgede otel seçenekleri ve ev konforunu tercih edenler için pek çok seçenek mevcuttur. Ortakent otelleri tercih edebilir ya da Ortakent kiralık ev seçenekleriyle konforlu bir tatil yapabilirsiniz.

Ortakent’te tatil yapmayı düşünenler Ortakent kiralık ev arayışına girebilir. Ortakent’te kendinize ait bir ev kiralamayı düşünüyorsanız pek çok alternatifi bir arada bulabilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak merkezde ya da daha huzurlu bir konumda yer alan evleri kiralayabilirsiniz.

Tatilciler bütçesine uygun kiralık ev arayışına girebilirler. Ortakent kiralık ve satılık ev açısından geniş seçenekler arasında aradığınız evi kolaylıkla bulabilirsiniz. Ortakent kiralık ev kiralayarak gözden uzak ve konforlu bir tatil deneyimleyebilirsiniz.

0 Yorum

Benzer İçerikler

EMLAK
Ortakent Kiralık Ev
Ortakent Kiralık Ev
24.05.2021
426
EMLAK
Bodrum Kiralık Daire
Bodrum Kiralık Daire
24.05.2021
290
EMLAK
Bodrum Satılık Daire
Bodrum Satılık Daire
24.05.2021
325
EMLAK
Bodrum Satılık Villa
Bodrum Satılık Villa
24.05.2021
587
EMLAK
Bodrum Kiralık Villa
Bodrum Kiralık Villa
24.05.2021
497
EMLAK
Bodrum Satılık Yazlık
Bodrum Satılık Yazlık
24.05.2021
857